şimdi tam şu anda içimden geldiği gibi...

<12>

Ynt: şimdi tam şu anda içimden geldiği gibi...

04/02/2011 20:34:00

.

Ynt: şimdi tam şu anda içimden geldiği gibi...

04/03/2011 11:23:00

  dün yazamadım bu konuda,çok doluyum bende. bazen sesli olarak da diyorum,kaçmak ıstıyorum,tek başına kalmak ıstıyorum diye..hiç de utanmıyorum.toplumdaki kutsal anne hikayesı sadece bı zırva.''Birey'' olan biri kesınlıkle arada da olsa bu annelık olayında sıkılır ,kendıme vakıt ayırmak,gezmek,içmek,oturup ayaklarımı uzatıp sessızlık içinde kıtap okumak istıyorum.hayattımdan negatıf herseyı temızlıyorum,hayatıma bebegımı katıyorum,bırlıkte kıtap okuyoruz,gezıyoruz vs.ama yıne de arada üff diyo ınsan.allahtan eşim süper bı adam,arada bebeği benden kaçırıyor,benı bana bırakıyor=) yoksa tümden kafayı yicem=)
  ama benım parolam şu, şikayet etme değiştir.bahane bulma yap.derın nefes alıp ola devam edıyorum.herkese sabırlar,sevgılerr....

Ynt: şimdi tam şu anda içimden geldiği gibi...

04/03/2011 11:31:00

1 sene once yazilmis bir yazi, simdiki beni anlatiyor. esraozlem nasilsiniz? 1 senede neler oldu bitti? ben işimden kalan her animi ogluma vermeye calisiyorum cunku zaten bana karsi oldukca tepkili ama gene de bazen özlüyorum butun gun salonda yattigim o günleri :)

Ynt: şimdi tam şu anda içimden geldiği gibi...

05/05/2011 06:52:00

kendimi evli gibi hissetmemişim hiç çünkü bebekten önceki hayatımı kastederklen "işte bekarken...." diye başlayan cümleler kuruyorum ve bunu çok sık yapıyorum,oğlumla birlikte kendimi evli hissetmeye başladım...sanki oğlumla birlikte evlendim sevgilimle...ve sevgilim kocam oldu ve yalnızlaştım aynı zamanda. Dışarısı ne kadar kalabalık, sıkışık ve gürültülü ise de içimde asıl beni yoran kocaman bir tınnnn! sesi var, sanki hissetmiyorum, düşünmüyorum, sadece motor!!! sesi duyuyorum ve güne başlıyorum aynı zamanda bu iş başı oluyor. Bedenim hiç bu kadar görev başında olmamıştı, bu derece aktif ,bu derece onun sağlam ve dinamik olmasına ihtiyaç duymamıştım. İşin garip ve güzel yanı ise birçok şeyi bir orkestra şefi titizliğiyel ve başarısı ile birden idare edeceğim aklıma gelmemişti, garip bişi ya yavrulamak :)

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...