Bursa da yeme içme mekanları

<12>

Ynt: Bursa da yeme içme mekanları

02/19/2013 10:59:00

Fsmnin İzmir yolu başında ayanoğlu tarz-ı kahvaltı var,kahvaltısı şahane,ama sadece yaz için çocuklara uygun,küçük bir yer zaten ama çocuklar hem kahvaltı yapıp hem de çimlerde koşturuyor.bir de şaypa gurme( bademiçi) diye bir mekan var bademlide,çok küçük bir oyun alanı var ama çocukları oyalamaya yetiyor,kahvaltısı da yemekleri de çok güzel.tavsiye ederim

Ynt: Bursa da yeme içme mekanları

04/21/2013 20:42:00

Orhaneli yolunda Kasaba diye bir yer açılmış,tek kelimeyle harika..Müthiş bir doğanın içinde, aktivite merkezi diyebiliriz..Büyükler ATV ile geziye çıkarken,çocuklar da ata binebiliyor:))

Yine Misi yolunda Nilüfer Doğa Restaurant kahvaltısı güzel olan bir yer ama şu aralar yönümüz hep Kasaba'dan yana oluyor. Ancak Pazar günü için rezervasyon gerekiyor. Dobruca'da Kaya Restaurant'tı yanılmıyorsam,çocuklar için çok ideal bir yer, kocaman bir bahçesi ve bahçesinde türlü kümes hayvanları ve bir de kocaman alabalık havuzu var. Açık büfe kahvaltıya 10 üzerinden 7 veririm ama bahçesi için gidilebilir. Yemek için biraz daha ileride Derebahçe Rest. var, 10 üzerinden 9 veririm  ama damak tadına göre değişir tabi..Bir de eğimli yapısı itibariyle küçük çocuklara pek uygun değil ama yalnızken gidilebilecek çok hoş bir yer,şiddetle tavsiye edilir.
Ertuğrul'daki Van Kahvaltısı lezzet olarak çok çok iyi ama çocuk dostu bir yer değil,her gittiğimizde sıkıntı yaşıyoruz, İstanbul Yolu üzerinde Kilim Mağazasının yanındaki Van Kahvaltısı'nın çok güzel bir bahçesi var,tavşan,ördek,tavuk görmek mümkün,ama servis iyi değil..tercihe kalmış..
Bu arada Misi yolunda Saklı Bahçe diye biryer daha var,biz daha hiç girip denemedik ama manzara ve yanındaki model araba pisti itibariyle kalbimizi kazandı diyebilirim...
Kurşunlu'da tepede bir yer daha var çocukla gidilebilecek, küçük bir çiftlik gibi,küçük bir derenin üzerine tahtadan kurulmuş iskeleler üzerinde oturuluyor,çocuklar için de çok ideal ama yol tarifi ve isim için hafızamı biraz zorlamam gerekiyor. 
Orhaneli yoluna girerken sağda Sishet var,servis çok iyi değil ama mekan çok şık,cmtesi akşamları çocuk oyun odasında bakıcı abla geliyor,rahatça yemeğinizi yiyebiliyorsunuz..
Bu grup çok çok iyi olmuş,çocuk dostu yerlere ne kadar ihtiyacımız olduğumuzu söyler dururum hep...Buradaki paylaşımları takip edeceğim, ben de katkıda bulunmak isterim ..ağız tadı ve deneyimler farklı olabiliyor benimki naçizane yorumlar...Daha da eklerim aklıma geldikçe..Diğer şehirlerdeki izlenimler de paylaşılabilir....Sevgiler..

Ynt: Bursa da yeme içme mekanları

04/22/2013 05:12:00

aylin ne kadar güzel yazmışsın ya saklı bahçe,kasaba,nilüfer doğa restorant,sishet,kaya restorant,derebahçe hepsi harika yerler... Bende bahçe olarak değil ama ertuğrulkentte özdileğin yanında kimyon et-ızgara salonu var harika bir tat ve kapalı oyun alanı var hatta içeride küçük bir bakım odası var park yatak-ıslak mendilininden tutunda pişik kremi  herşey var ,bu arada van kahvaltısı keşke parklı olsaydı aylin dimi harika lezzetler var orda,birde ertuğrulkentte hacıdayı var gene onun da kapalı oyun alanı var ve mekanı çok güzel yapmışlar

Ynt: Bursa da yeme içme mekanları

04/22/2013 07:25:00

Kurşunludaki yer hakkında biraz bilgi verir misin masald?mudanyada oturuyorum ama orasını bilmiyorum,merak ettim

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bursa Nurturia üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...