Hangi Hastane??

<12>

Ynt: Hangi Hastane??

02/06/2011 11:42:00

Cevaplayan herkese çok teşekkür ederim.

Sanırım gidip dolaşacağım ama TOBB ETÜ'nün doğum eğitimleri çok cazip geliyor.

Ynt: Hangi Hastane??

02/06/2011 13:59:00

Ben de Mesa'da doğum yaptım.  Ufaklık erken geldigi icinde 1 hafta yenidogan yogunbakımda kuvozde kaldı. Cok cok memnun kaldım. SGK gecmiyor diye ufak dip not geceyim..

Ynt: Hangi Hastane??

02/06/2011 18:18:00

Başkent Üniversitesi Hastanesi kesinlikle değil! Ben orda doğum yaptım ve benim için çok travmatik bir deneyim oldu...Bu arada Mesa ve HRS'de doğum yapan tüm arkadaşlarım çok memnun kaldılar.

Ynt: Hangi Hastane??

02/08/2011 07:52:00

Eski adı Mesa, yeni adı TOBB ETÜ' de 30 haftalıkken erken doğum yaptım. Doğum hikayemi aşağıdaki adresten okuyablirsiniz :
http://kucukmucizelerim-nihan.blogspot.com/search/label/DO%C4%9EUM%20H%C4%B0KAYEM%C4%B0Z
Güvenden boş küvez yok geri çevrildik. Medicanadan yoğun bakım hemşiremiz yok diye. Az daha ambulansta doğuracaktım. Kendimizi Mesa' ya zor attık. Minnoşlarım 1 ay küvezde kaldılar. Çok ama çok memnun kaldım. Yeni doğan yoğun bakım sterilliği, sessiz sakinliği, güleryüzlü hemşireleri ve doktorları ile süperdi. Bebeklerime inanılmaz ihtimam gösterildi ve önce Allah sonra Mesa'daki doktor ve hemşireler sayesinde 1 aylık küvez dönemini atlattılar. Yanlız küçük diyemeyeceğim büyük bir ayrıntı SGK ile anlaşması yok ve fiyatlar inanılmaz pahalı. Gerçi ben acil giriş yaptığım için ödediğim tutarın bir kısmını SGK' dan aldım. Çünkü acil girişlerde hastanenin SGK ile anlaşması olsun olmasın ücreti SGK' dan alabliyorsunuz. 

Ynt: Hangi Hastane??

02/20/2011 10:16:00

Tobb Etü yani eski Mesa.Ben rutinde de her türlü muayene için Mesaya gidiyordum ve çok memnundum, doğum için de hiç düşünmeden bu hastaneye karar verdim, kesinlikle çok memnun kaldım.Anne sütü destekleyen bi hastane , hemşire ekibi de bu yönde motive ediyor.Sıkıştığımda hemen hemşirelere başvurdum, müthiş deneyimliler, çok kısa sürede kolayca sorunu çözüyorlar.Gerekli tüm açıklamaları sen sormadan söylüyorlar, insanın üzerinde bi şaşkınlık oluyor akla sorular o anda gelmiyor, hastaneden çıkınca anlıyorsun bu bilgilerin kıymetini.Ayrıca fotoğraflı ayak izli bir doğum sertifikası hazırlıyorlar, o karmaşada bizim organize edemeyeceğimiz bir şeydi, güzel düşünülmüş, bebeğe altın amblemlerini de hediye ediyorlar, insanın hoşuna gidiyor bu detaylar tabii..

Ynt: Hangi Hastane??

02/20/2011 16:20:00

bende 6ay önce akay hastanesinde yaptım  çok memnun kaldım tavsiye ederim

Ynt: Hangi Hastane??

02/20/2011 16:28:00

Selam,
Ben de bi arkadaşımın tavsiyesiyle 29 Mayıs'ta yaptım. Çok çok ama çok memnun kaldım.. Şeleale'nin dediği gibi çok bilinen bir hastahane değil ama inanılmaz ilgililer doktorundan hemşiresinden hasta bakıcısına kadar ve gerçekten çok temiz benim gibi hijyen takıntılı bir insanı bile memnun edebildiler bu açıdan.... Ayrıca yoğun bakım üniteleri de var. Fiyatı da şaşırtıcı derecede çok uygun...Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Ynt: Hangi Hastane??

02/21/2011 13:57:00

çağ hastanesinde doğum yaptım.. öncelikle doktorumdan çok memmundum. hemşirelerde oldukça ilgililer ama ikinci doğumum için kısmet olursa medicanayı düşünüyorum..

Ynt: Hangi Hastane??

02/22/2011 21:31:00

Kesinlikle Tobb yani Mesa hastanesi. Hemşireler harika ve hastane odaları çok rahat ve tertemiz.

Ynt: Hangi Hastane??

02/23/2011 07:18:00

Sanırım özel hastane arıyorsunuz ama ben her duruma hazırlıklı olunması açısından Üniversite hastanesini tercih ediyorum. Yenidoğan üniteleri daha güvenilir geliyor. Özel hastane kadar rahat olmasa da içniz daha rahat olabilir gibi geliyor. Ben ilk doğumumu Gazide yapmıştım, ikinci içinde yine Gaziyi düşünüyorum.

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...