Görümce sorunsalı

<12>

Ynt: Görümce sorunsalı

09/11/2011 09:44:00

hiç tanımadığım insanların desteğini görmek ne güzel yazdıklarınız çok iyi geldi valla çiçek demeti zaten kızım var doğru söylemişsin hemde fıstık gibi :)

Ynt: Görümce sorunsalı

10/01/2011 20:47:00

Görümcelerimden nefret ediyorum.Evime gelip beni yok saymalarına, eşimin buna müsade etmesıne, çocugumu sevmelerıne, çocugumun onlara karşı iyi duygular beslemesine sinir oluyorum. Hepsınden nefret ediyorum. Onların gelemeyecegı yere gıtmek ıstıyorum. Bunlarla baş edemem ben.

Ynt: Görümce sorunsalı

10/07/2011 17:45:00

alihilal benimkilerde aynı yapıyo daha 6 aylıktı kızım ağzına cay kahve cikolata werdiler çok sinir oldum ama bişey yapamadım beni hiç dinlemiyolar onlardan başka kimse çocuk büyütmedi sanki 3er tane büyütmüşler ya uzmanı olmuşlar eşimide kaale almıolr dinletemiyo sözünü bende mümkün olduğunca görüşmemeye calışıyorum ama 2 sokak ötedeben gitmesem onlar gelio gelmeden önce arıyolar zeynep uyuyomu diye uyumuyosa öyle gelceklermişş bende uyumuyosada uyuc a k  diyorum gelmesinler diye bazen gelip uykusundan kaldırıyolar çocuğu sewces özledik diye böyle sevgi olurmu uykusu çok sert çok zor uyuyo bazen bütün gün uyumadığı oluyo uykusu başına vuruyobildikleri halde uyandırıyolar nefret ediyorum onlardan

Ynt: Görümce sorunsalı

10/12/2011 13:42:00

İstiklal yazını okuyunca beterin beteri varmış derler ya, o geçti aklımdan. benimkiler uzakta çok şükür. Ne benim onlardan ne de onların benden haberi var. İyi mi böyle dersen beni strese sokmuyolar ya iyi derim. Ama gönül isterdi ki iyi geçinmek. Çünkü ortak noktalarımız var. Eşimde, gelecekte oğlumda onlarla görüşmeyecek ya da görüşemeyecek.  Keşke bencil olmasalardı. Keşke bende bu kadar kinci olmasaydım. Logusalığımda yaşattıklarını unutamıyorum, unutmayacagım da. Hayatta herşey başımıza gelir, mühim olan saygı. Görümceler saygısızlık yaptılar ve sonuçlarına katlanacaklar. Onlar inat ben inat bakalım nereye kadar gidecek. Arada eşim üzülüyor. Ama yapacak bişey yok. Ablaları onu düşünmüyorsa bu konuda ben hiç düşünmem. ( ufff çok acımasızca oldu)

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...