babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

05/28/2011 07:36:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

07/26/2011 15:44:00

ben de katılıyorum babaların aktif rolü olmalı, sizin hayatınız süpermiş...ben neredeyse yalnız büyütüyorum bebeğimi, eşim asistan doktor olduğu için hep nöbetçi,hastanede yaşıyor resmen.. eve geldiği zaman a-aa büyümüş yine diyor:) ama çok seviyor tabi ki, baba oğulun muhabbeti de ayrı bir güzel:) iki erkeğimi de çook seviyorum:)

Ynt: babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

07/26/2011 15:55:00

evet negatif empozeler yüzünden oluyor korkumdan ne kadar kolay adapte olduğumuz söyleyemiyorum bile, herkes beni lohusa depresyonunda geceleri uyumayan bi anne zannediyo :P

bizim oğlan henüz çok küçük olmasına rağmen babasıyla araları pek iyi. onun kucağında huzur buluyo aliya ömer. aynen bizde doktora falan gittiğimizde babası soyuyo, banyosunu birkikte yaptırıoruz gece uykularına babası yatırıyor. onları izlemek o kadar keyifli ki eşime tekrar tekrar aşık oluyorum onları birlikte görünce.

Ynt: babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

07/26/2011 16:25:00

bizim babamız da asistan doktor nisan mayıs rotasyondaydı, rot onlarda tatil demek hamileliğimin son dönemi ve bebişimizin ilk onbes gunu hep yanımızdaydı, sarılık olduğu için saat bası emzirdiğim dönemde sabaha kadar oturup saat bası beni ve oğlumuzu uyandırıp emzirmemi sağlıyor gunduzleri de nöbeti anneme devrediyordu, ilk iki hafta altını ben acmadım bile.. ama şimdi yine yoğunuz nöbet ckısı oğlanı kucagına yatırıp beraber uyuyorlar, çok ilgili ama yine de ayda 7 nöbet 7 postnöbet biz yine oğlumla başbaşa..

Ynt: babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

07/26/2011 16:28:00

olsun değer ama kutsal meslek onlarda başka bebişleri iyileştirio :)

Ynt: babalar ve yeni bebeklerin iletişimi :)

07/26/2011 16:30:00

benimki başka bebişleri dünyaya getirtiyor:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...