eğitici oyun ve oyuncak fikirlerimizi paylaşalım

03/03/2013 14:15:00

mrb arkadaşlar,yavrucaklarınız için nasıl oyuncaklar alıyorsunuz,hangi oyuncakla keyifle vakit geçiriyorlar,ya da hangi oyunları oynuyorsunuz birlikte,paylaşırmısınız???

Ynt: eğitici oyun ve oyuncak fikirlerimizi paylaşalım

03/05/2013 12:43:00

eşleme kartlarını çık seviyor şu aralar. 30 kart,hepsini döküyoruz yere haydı aynısını bulalım şeklinde oynuyoruz. hem kelime dağarcığıda genişlemiş oluyor. hediye patates kafa gelmişti onunla çok meşgul oluyor. çivi tahtasını çok kullanıyor buaralar. tabii 1numara boyalar mama sandalyesinin tepsisini kullanıyuruz boya sil boya sil. birde balık tutma oyunu var 2 gün öncede basketbol potası aldık bayıldı

Ynt: eğitici oyun ve oyuncak fikirlerimizi paylaşalım

03/06/2013 10:23:00

sevcancım süper fikirler verdin saolcanım:)

Ynt: eğitici oyun ve oyuncak fikirlerimizi paylaşalım

03/06/2013 10:46:00

Merhaba Temmuz'un cici anneleri,

Ben Ağustos annesiyim, ama bu konuya yazmak istedim. Birde Temmuz annelerinin hareketliliği daha fazla. Umarım beni aranıza kabul edersiniz:)

Konuyla ilgili paylaşmak istediklerim şunlardır:

Öncelikle oyuncak almıyorum. Çünkü kuzeninden kalma bi ton oyuncağı var. Hatta bir kaç hafta önce üç beş parça oyuncak haricinde hepsini kaldırdım. Ama bununla beraber salonda ki açık raflı kitaplığımızdan bebeğime 6 göz raf ayırdım. Orası erenin köşesi oldu. Bazen en alt rafa oturuyor. Battaniyesiyle rafı tamamen kapatıp küçük bi odacık haline getiriyoruz :) iki koltuk arasına yorganını serip çadır yapıyoruz. Koltuğun sırt dayana kırlentlerinden kaydırak, mama sandalyesinde boyama yapıyor. Resimli kitaplarıyla çok güzel vakit geçiriyor. Gölge oyunu , kutu kutu pense , halay oynuyoruz( sülalece. Çok komik oluyo)

Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Yüm Temmuz annelerine sevgiler...

Ynt: eğitici oyun ve oyuncak fikirlerimizi paylaşalım

03/06/2013 12:14:00

mrb lalena,aramıza katılmandan dolayı mutlu olduk,hoşgeldin.ben de kızıma kitaplar aldım onları hergün birlikte okuyoruz,boyama işini henüz yapamıyor bazen kalem kağıt veriyorum karalıyor ama sıkılıyor benden çizmemi istiyor çiziyorum.ahşap tak çıkar puzzlelardan yapıyor,pepesi var sıklıkla oynadığı ama favorimiz top farklı büyüklüklerde topları var ve nerde görse yenisini ister.küpü va geometrik şekilleri içine attığı ama ona ilgisi azalmaya başladı.
sevcanın yazdığı eşleştirme kartlarından almayı düşünüyorum,bir de ahşap oyuncakları araştırıyorum


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 temmuz anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...