Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 07:24:00

hani 31 varmıdır bilemiyorum ama bize uygun yoktu en küçük 26 vardı hatta denedik bile belki olur diye ama tabikide olmadı:))bu hafta içinde gidilecek tekrar zaten bakabilirim  sana yazarım,hatta alıp, hafta sonu yalovaya gitme ihtimalimiz var getirebilirim..ama dediğim gibi o grinin içi senin verdiğin linkteki gibi değil...

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 07:26:00

SERAP 31 YOKTU CANIM SANKİ. 27 NUMARA VARDI SADECE SANKİ.. AMA YİNE DE BAK TABİİ.. DAMLANIN MORALİNİ BOZMAYIM:))

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 07:28:00

Süpermiş Damla bizede bakarmısın? Can 27 giyiyor hediye geldi diye yutturabilirim süprizlere bayılır

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 07:33:00

Hande, 28'e kadar var burada Domyos'lar. Bu benim baktığımın modeli farklı büyük numarası var ve TR'de yok :( Mail attım ama gelmezse de arkadaşımın yardımı ile edineceğim İngiltere'den gözü kararttım :) Can daha 1-2 yıl giyer burada olanlardan.


Bu ayakkabılar için "not suitable for outdoor use" diyor, yani dış mekan için uygun değil. Bence yuva ayakkabısının böyle olması lazım.

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 07:57:00

Domyos alan arkadaşlar, kalıpları nasıl? Şu anda diğer ayakkabıları kaç numara mesela varsa Nike, Adidas falan? Getirteceğim ayakkabıyı İngiltere'den de deneme imkanı olmayacak.

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 09:46:00

internet satışları yok herhalde. telefon açsak satış yapıyorlarmı acep? birde kalıp önemli tabii bizim 27 nike'a göre mesela.

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 09:57:00

Yanıt geldi:

"Damla Hanım Merhaba;

28-39 numara aralığında bahsettiğiniz şekilde ayakkabı olmamasının sebebi çocuk gelişimi ve anatomisi açısından o numara aralıklarında biraz daha destekleyici ayakkabılar giyilmesi gerekliliğinden."

Konusu geçen ayakkabı fitness bölümüzde satılmakta ve sadece bebek koleksiyonu mevcut yani bahsettiğiniz numaralarda mağazamıza gelmemekte.

Ben de böyle dedim:
"Merhaba,
Spor yaparken destekleyici bir ayakkabı gerekli mi bilmiyorum ancak o yaş aralığında evde çocukların çıplak ayak gezmesi öneriliyor (doktor önerisi, çocuk ortopedisinde uzmanlaşmış Prof Dr. Mithat Selim Yalçın muayenede önerdi, makaleleri de mevcut bu konuda internette). Belirttiğim gibi yuvaya giden çocuklar evde geçirdiklerinden çok zamanı ayakkabı ile geçirmek zorunda ve o ortamlar oldukça fazla ısıtılıyor, çocuk koşturuyor ve çıplak ayağa çok yakın, var-yok arası diyebileceğimiz bir ayakkabı gerekiyor. Yazlık da olsa dış mekan için olan Nike Roadrunner tarzı veya evde ısıtması amacıyla üretilmiş panduf tipi ayakkabılar çocukların ayaklarını terletiyor, gereksiz yere bir kalıba sokuyor.
İlginiz ve hızlı geri dönüşünüz için teşekkürler,"

Ben bu ayakkabıyı İngiltere'de yaşayan bir arkadaşım aracılığı ile getirtmeye çalışacağım ancak eğer TR'de satışını sağlarsanız yuva, ev ayakkabısı olarak tercih edilen bir model olacağı görüşündeyim.

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 09:59:00

Ilgaz'a Roadrunner tarzı ayakkabılardan aldım birkaç kez, terletmenin yanında, bunlar sokakta giydirince bir şey olmuyor ama yuvaya yollayınca çok hızlı yıpranıyor, ağzı burnu kayıyor, bu da bana ayakkabının ayağı bir kalıpta tutmaya çalıştığı, ve fazla hareketten yıprandığı hissini veriyor. Yani ayağının şeklini alsa böyle çabuk yıpranmamalı diye düşünüyorum. Ilgaz'ın ayakları da taraklı ve kemikli Füsun, ayak parmaklar da tombik :)

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 10:15:00

damla ben de şimdi aradımda evet tr ye 28 e kadar geliyormuş malesef...bizim pumalarımız 23 no ama biz 25 aldık bunları çünkü 24 tam parmağına dayandı 25 de karar kıldık zati büyüyecek diye...fusün ikeanın ordaki decathlon dan aldık biz....

Ynt: Anaokulu/kreş için hangi ayakkabı modelleri

09/27/2011 10:22:00

fusün bu yakada ki ikea bayrampaşadaki yani yanlış olmasın :))istanbul forumun yanında  hemen...


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Okul Öncesi Eğitimi

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...