Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 09:23:00

gözaltı kapatıcısı yeter şu aşamada.

aydınlatıcı eğer uygun bulursan al. marie lou var the balm da herkes memnun.

En ekonomik fırça ise yine gratiste ecotools denenler. Onlar işini gayet iyi görür.

temizleyici nemlendirici göz kremi için tanıdığın eczane varsa cilt analizi yapsınlar. ona göre yönlendirirler.

temeller bunlar. esas olan cilt bakımı, ona abartmamak kaydıyla yatırım yapılabilir.

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 09:45:00

Ben bb olarak clinique aldim gercekten guzel,sebnem onermisti.gunduz disari cikicaksam onu suruyorum cikmicaksam normal nemlendirici suruyorum

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 09:45:00

Ozge o dedigin aydinlatici nerde satiliyor??

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 10:38:00

güzel bir fırça al. hatta 212 al tüm farları kalem olarak kullan :P

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 11:26:00

mac'deki fırçalar ömürlüktür. mesela bir fırçaya 100 lira gerçekten çok. ama aynı fırçayı hayatın boyunca kullanacağını, kızın varsa bir gün onun da kullanabileceğini düşün. herkes için pahalı fırçaları var ama kendini çıkarıyor bence.

bende de az öz ürünler vardır ama allık konusunda abartmış olabilirim :-)

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 11:27:00

212 düz küt bir fırça.

tam kirpik dibine göre. kalın kalen bana gitmez mesela adam gibi çekemem. bu fırça ile iki saniyede işlem tamam. ve her farı kalem misali kullanabiliyorum.

bayıldım

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 11:28:00

indirimleri takip ederim. oyuncak gibi, gözüme hoş gelen, güzel ambalajlı şeyleri doldurur getiririm eve. ama aslında kullandığım şeyler bellidir. kalanlarla hevesim geçene kadar oynarım. çıkarıp çıkarıp bakarım, çekmeceyi baştan dizerim, gözümü doyururlar:=) yeni şeyler aldıkça çekmecede bekleyenleri arkadaşlarıma, kardeşime, kuzenlerime, anneme hediye ederim.


günlük makyajımda sadece antrasit veya lacivert göz kalemi, allık, maskara ve niveanın renkli dudak nemlendiricilerinin narlısı veya passion fruit'lusunu kullanıyorum. özel bi yere gidiyosam bb krem ve pudra sürerim. kapatıcı nadiren gözlerim pörtlek ve şişse kullanırım. fondöteni sadece kışın, sivilcelerim çıkmışsa kullanırım.

far bana pek yakışmaz. sadece koyu renk farlar yakışır. o yüzden günlük makyajımda kullanamam. ama kullandığım zamanlarda füme, gri, buğulu lacivert, haki gibi farları göz kapağıma, beyaz, kemik, toz pembe, şeftali gibi tonları da göz kemiğinin üstüne sürerim. sonra uzun kıllı bi fırçayla birleşme yerlerini karışıtırırım.

mac'ten fırça almıyorum. keza inglottan da, fırçalarım eco tools ve innova. 

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/02/2012 11:32:00

fusun taksit rulez :P

Ynt: Sıfırdan başlayanlar için makyaj vs.

08/06/2012 11:29:00

canım bence fırça almana gerek yok.. fondoten en iyi elle sürülür fırçayla yada süngerle ciltte dalgalanma olabilir.. ama elle sürerken oluşan vücut sıcaklığıyla birlikte fondotenin emilimi artacaktır ve daha doğal duracaktır..

kapatıcılığı ve kalıcılığı iyi ve fiyat olarak ta orta karar bir pudra istiyorsan, sana max factor cream puff pudra öneririm.. 41 numaralı olanı senin cildine uyacaktır.. hem kapatıcılığı çok iyi hemde oldukça kalıcıdır..

conseiler olarakta yine max factor conseiler gayet başarılıdır.. aydınlık bir görünüm istiyorsan 01 numarası uygundur.. morluklar varsa 03 iyidir.. içinde pembe tonu olduğundan morlukları tamamen örtecektir..

cilt bakımı içinde düzenli olarak sabah akşam cilt tipine uygun bir temizleme jeliyle cildini yıkayıp ardından tonikle daha derinlemesine temizlenmesini sağlayıp, sonrasında yine cilt tipine uygun bir nemlendirici sürerek bakımını tamamlarsın.. bence anti aging içeren bir nemlendirici kullanmaya başlamalısın artık ama senin yaşına uygun hafif bişey..
haftada bir peeling ve sonrasında maske yapmayı ihmal etmezsen cilt bakımın bu şekilde tamamlanmış olur .. göz kremi de kullanmanı tavsiye ederim.. ama doğru ürünleri kullanman çok önemli.. yanlış ürün kullanırsan cildinde kötü sonuçlar yaratabilir.. iyi bir uzmana gidip yardım alabilirsin..
şu bir gerçek ki cilt temizliğimiz krem kullanmamız, peeling ve maske yapmamız bir önlem.. kırışıklıkların,elastikiyet kaybının lekelerin, gözeneklerin, siyah noktanın oluşumunu önlemek için. inanın bunlar oluştuktan sonra hiç bir ürün bunları geçirmez. geçirse bile çok hafif derecede ve bir yere kadar, önemli olan oluşmadan bunların önüne geçmek ..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Pratik kokoş olma sırları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...