Tepe Nautilus, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında çocuk kitap fuarı

02/03/2012 08:37:00

Bende çok geç gördüm bugün tesadüfen gittik genel olrak etiket üzerinden % 20- 30 arası indirim var ...Broşürdeki yazıyı aşağıya kopyalıyorum ... 


Tepe Nautilus, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında, bu yıl beşincisi gerçekleşecek olan mini kitap şenliğine keyifli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen tüm çocukları davet ediyor. 

5. Mini Kitap Şenliğinde, 17 gün boyunca 17 ayrı yayın evine ait çocuk kitaplarının tüm gün boyunca görücüye çıkacağı şenlikte; mim gösterileri ve atık malzemelerden yapılmış dev heykeller sergisi gibi şaşırtıcı etkinliklerin yanı sıra yaratıcı sanat atölyeleri ve tiyatrolar ile dolu dolu vakit geçirebileceğiniz hem eğitici hem de eğlendirici, rengarenk şeker tadında bir aktivite imkanını sizlere sunuyor. 
Tepe Nautilus, Yaşım küçük, ama kitap sevgim büyük diyen tüm çocukları ve tabii ki çocukları ile bu keyfi paylaşmak isteyen tüm anne babaları kitapların büyülü dünyasında buluşmak için 1. kat etkinlik alanına bekliyor. 

Ynt: Tepe Nautilus, 20 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında çocuk kitap fuarı

02/03/2012 11:29:00

gidip mutlaka görmek ve almak lazım:)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...