Dr Ertuğrul Güler??

08/22/2012 09:21:00

Merhaba... Biz doktorumuzu değiştirmeye karar verdik. Düşündüğümüz doktorlardan biriside Dr. Ertuğrul Güler. Şu anda gidenler nasıl bir doktor biraz anlatırlarsa sevinirim :)) Sormak istediğim birkaç soru var... 1) Ek gıda yaklaşımı nasıl? Liste veriyor mu? 2) Uyku düzeni yaklaşımı nasıl? 3) Rutin bebek kontrolü nasıl? 4) Aklınıza takılan soruları sabırlıca, başından savmadan detaylı bir şekilde cevaplıyor mu?

Ynt: Dr Ertuğrul Güler??

08/31/2012 10:54:00

biz de 5 aylıkken bir kez Ertuğrul bey'e gitmiştik. ve memnun kalmamıştık.Bize göre bir doktor değildi. gugu06 'nın da dediği gibi katı gıdaya direk sebze meyve yoğurtla başlatıyor. oysa biz meyve suyu ile başladık.
 benim için olmaz dedirten asıl şey ise; kızım muayene ve sonrasında sürekli ağladı.o ağlarken doktorun anlatıklarını anlamak mümkün olmuyor malum.biraz emzirsem dediğimde çıkınca emzirirsiniz olmuştu:( ve sorularıma açılayıcı cevaplar alamamak.
Gülsüm hanım konusunda gugu'ya katılıyorum kendisi çok iyiydi.

Ynt: Dr Ertuğrul Güler??

09/09/2012 09:57:00

Sitesini şimdi inceledim. Gerçekten bir şeyler yapmaya çalıştığı belli. Bu anlamda tebrik ederim.  Bir çocuk gelişimciyle çalışmayı tercih etmesi de benim için çok önemli bir artı puan. Ancak dış görünüş değil yaratılmaya çalışılan algının içselleştirilebilmiş olmasıdır aslolan. Çok acımasız davranmak istemem ama emzirme süreci devam eden bir anneye zaten stresli olan dr muayehanesinde 

"çıkınca emzirirsin" demek benim kabul edebileceğim bir tutum değildir. İnternet ortamını yakın takipte olan biri olarak bunları okuyup kendisinde buna göre yenilikler yapacağına inanıyorum.

Ynt: Dr Ertuğrul Güler??

09/14/2012 13:58:00

bizim doktorumuz kızlar..

bende çok aradım doktor hatırlayanlar olabilir ve geçen yıl başladık gitmeye..
ben memnunum, Asya doktor sevmeyen bir çocuktu ama ertuğrul bey ile bunu aştık..

çocuğa yaklaşımı güzel bence hemen muayene etmeye çalışmıyor diğer dr lar gibi çocuk odada geziniyor oyuncaklarla oynuyor ne bileyim balon veriyor çocuğa şeker veriyor çocuk yumuşuyor bu arada ve muayene sırasında sorun çıkarmıyor..

yukarda arkadaşın yazdığı olay hakkaten üzücü ve sinir bir durum "dışarda emzirirsin" filan.. 
ama biz bir sorun yaşamadık, sorularımıza da cevap verir hep, bikaç kere cepten aradık asya hasta olduğunda filan iyiydi yani.. 

gülsüm hanım süper zaten..tavsiye ederim..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...