Hava Durumundan bahane

11/12/2010 08:27:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 08:37:00

babayı eve girmeden yakalasanız olmaz mı:)

Şaka bir yana:
Bizim babamız da önceleri çok reddeidyordu. Daha doğruusu çocuklu gezmek ona zor geliyordu. Bir gün karar verdim, herkesten önce hazırlandım, Ekin'i de hazırladım. Kapıda bekliyorum. Ekin ağlamaya başladı, gayet kararli ve boynumu dik tutarak kızımla şöyle konuştum: "Canım kızım, bak dışarı çıkıyoruz. Ağlama. Şunları yapacağız, bunları yapacağız. vs v.s vs.." Arabaya bindik, ağlamaya devam etti ama sonra bir şekilde sustu. Sonrasında eşim dedi ki "Yasemin, bana kalsa ağlamaya başladığında sizi evde bırakırdım ama sen o kadar kararlıydın ki, teklif etmeye bile cesaret edemedim."

Bu arada başının etini yedim, halen de gerektiğinde yerim.

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 08:43:00

evet baş eti yemek iyi bir taktik bende yapıyorum işe yarıyor:)) bazende geldiginde bizi huzursuz edip hadi gidelim diyeceksen bizi bırak sen geri dön diyorum örnegin avm park sensizde mutlu oluruz diyorum o zaman vicdan yapıyor sanırım yada kendini dışlanmış hissediyor ve bütün enerjisini bize hacıyor buda bir taktik.

birde eger çok inatlaşıyorsa sırt çantamı takıp arası kucagıma alıp kendim çıkıyorum dışarı biniyorum otobüse nereye istersek gidiyoruz ama sen tek çıkamıyoruz diyorsun.

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 09:47:00

oooo, ben de dönüşü merakla bekliyorum.....

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 09:58:00

9 mesaj uzun olmuş, kısa ve öz mü yazsaydın acaba? Beyinleri bizden farklı çalışıyor onların.

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 10:19:00

Baş etini en iyi yiyenlerden biride benimdir herhalde. Sanırım aile içinde biraz daha dominant olmamdan kaynaklı olarak biraz dırdır edince ok cevabını alıyorum.  Ehliyetim yok ama olsada farketmez zaten ne ben kısa vadede kendime güvenip bir yerlere gidebilirim ne de eşim izin verir bizde ona bağlımlıyız evimiz biraz şehir dışında olduğu için,  etrafta sadece siteler var.  En kötü ihitmal kızımı alıp bahçeye çıkıyorum.

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/12/2010 10:29:00

ah nilüfer nehirin bahsettigi nilüfer sensin demek:))) gemide yaşamak çok zordur sanırım şuan kendimi hayal ettimde her yer deniz gemide bir afacan ve ben uppsss , en kısa zamanda şehir hayatına geri dönmeniz dilegiyle:) eşine söylede sizi tekne turuna götürsün degişiklik olur:) imza:(igrenç espri yapan anne)

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/13/2010 06:04:00

Acil tarafından Süheyla Acar'ın "Dostluk Hüznü Paylaşmaktır" kitabını tavsiye ediyorum sana; ve içineki en sevdiğim öykülerden birini; "bütün domuzlar pembedir."

Aynı zamanlarda yaşamasak da hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz fark ettin mi. Benim geçen seneki şikayetime ne kadar da benziyor söylediklerin....

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/14/2010 04:23:00

Senin durumun farkliymis, acikca konus, esin anlayacaktir bence:) daha cok mu kalacaksiniz gemide? arada bir sehirlere ugruyor musunuz?
Ben asla esime bagli olmadim, bebeklikten beri derini alir cikarim tek basima, hic usenmedim hazirlanmaya (galiba gezmeyi cok seviyorum:)), araba kullandigim icin de cok mutluyum:)

Ynt: Hava Durumundan bahane

11/14/2010 17:15:00

Umarim cozumlersiniz en kisa zamanda, sevgiler...


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...