Hediyelerin fotoları buraya...

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/27/2010 17:07:00

Ya cumartesi akşamı getirmişler bizimkini, kağıtta bugün tekrar getirecekleri yazıyordu, getirmediler, yarın gidip alacağım inşallah.

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/27/2010 17:20:00

pöff :(

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/27/2010 18:21:00

Hediyemi aldım ve yolladım Defnenin teyzoşu. Yalnız paketleme konusunda çok beceriksizdim:(

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/27/2010 19:34:00

merhaba,
bugün ritalar'dan gelen hediyemizi aldık. çok teşekkür ederiz. duru yumurtlayan tavuk'a bayıldı. tam bir saat peşinden dolandı. hediyeyi getirdiğimde malesef fotoğraf çekemedim ama oyunlar sırasında fotoğraf çekip yükleyeceğim ilk fırsatta.

çok teşekkürler ritalar. sağlıklı, mutlu ve güzel yıllar diliyoruz biz de size.
sevgiler,

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/27/2010 23:10:00

duru kızın ilgi aşanları doğrultusunda almaya calıştık hediyemizii. begenildiğine serin kıjım da cok sewindi. duru ablasını cok öpüypr, gözüne sevgiyle parmagını sokar, iyi yıllar diler...

rana defnecim  .. büsürü oğlan ayarlıyom kıjıma, hepsi birbirinden habersiz , çaktırma... 1 de maksat haha-hiihii bu erkekli günler olsun.. 8))))

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/28/2010 08:56:00

çook çok teşekkür ederiz yeniden :)

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/28/2010 17:57:00

Yağmur bir tuşa bastı hepsi gitti yaaa!!! Offff tekrar yazıyorum, zaten eşim de hala gelmedi sinirim tepemde!!!

Neyse... Bugün PTT'yi aradım, kargom oradaymış, neyse çocukları da aldık Ayfer'le çıktık, bir değişiklik olur dedik. Girdim içeri, dün tekrar getirecektiniz, getirmediniz dedim, suratıma bile bakmadı sıraya girin dedi, uzun da bir kuyruk var, delirdim resmen! Niye sıraya giriyormuşum dedim, dün ben evde bekledim, getirmediniz, şimdi iki bebeğimle çıktım geldim, girmiyorum sıraya falan dedim!! Öbür öküz buraya gelin dedi hödük bir şekilde, şuradakilere bakın dedi, kargomuzu bulduk, işte yok kimlik, yok bunun ödemesi var mı bakiim, kıl kıl laflar, tavırlar, yok efendim bebeğim varmış diye veriyormuş, yoksa sıraya girecekmişim, şerefsizler, lütfettiler yani! Niye dedim dün getirmediniz, yaw bizim kargoya gidecek persolenimiz bile yok dedi, o zaman dedim herkese söyleyeyim ben kimse PTT kargo ile göndermesin, saçmalık dedim.

Daha fazla canınızı sıkmayayım, evimize geldik. Yağmur'la birlikte hediyesini açtık. Hemen oyuna daldı tabi. Teşekkürler Burcu, baba gibi araba kullan sen de dedim, epey elinden düşürmedi. Daha yolda gitmeyi bilmiyor tabi ama müzikleriyle, sirenleriyle çok eğlendi.

Dün doğumdan sonra ilk kez regl oldum, bir dengesizlik var bende, bir ağlıyorum, bir sinir geliyor...

Bu arada fotoğraf da çektim, ilk fırsatta koyacağım.

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/28/2010 18:24:00

ya sorma kardesıme de yenı yıl hedıyesı yolladım ankaraya aynı gun yolladım ona da gıtmemıs hala annem kac defa gıtmıs dagıtıcının elınde daha subeye gerı donmedı demısler fln annem de cok sınır olmus. yenı yıl telaşesine verıorum. neyse gule gule kullanın, tekerleklı seylerı sevıo deyınce dıreksıyon da sayılır dıye dusundum :))

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/28/2010 18:48:00

Ben bu bahsettiğim adamlar yüzünden PTT kargodan nefret ediyorum zaten. Çok amatörler ve kargoların zaman zaman kaybolduğunu okumuştum. Umarım annen de en kısa sürede kargosuna kavuşur.

Teşekkür ederiz tekrar. Muz yersin diye sayıklıyor şu an, bir muz vereyim bari oğluşuma. :)

Ynt: Hediyelerin fotoları buraya...

12/30/2010 17:53:00

nihayet hediyemiz geldi. cok teşekkür ederiz dolce. minik ezel'e de cok tşk. hediyeye ulaşma hikayem .. http://ritalarlar.blogspot.com/search/label/Nurturia%20Yeni%20Y%C4%B1l%20Hediyesi  burada..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
GİZLİ VE ÖZEL YILBAŞI ÇEKİLİŞİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...