cankayada yeni bebekli anneler:)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 07:32:00

Kızlar esimin halaları İzmirden geldiler ve bizde kalıyorlar, kayinvalidem zaten nerdeyse bir aydir bizde, esim de sehir dısında ondan ben ilgilenmek zorundayim, haftasonu çıkamıyorum. İnşallah 1 hafta sonra :)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 10:24:00

Pınar şaka bu di mi? Halalar + kv mi? Oeaff ben daraldım kızım

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 12:45:00

sinema fikrine bayıldım kızlar bu salı için plan yapsak mı :)) bu arada küçük bir google araştırması yaptım yalnız 2008 tarihliymiş görmemişim şimdi farkettim.

AFM Sinemaları'ndan, yeni doğmuş bebeği olan ebeveynler için çok özel bir hizmet: 
Dikkat! Sinemada Bebek Var.

Anneler, babalar, büyükanneler, dedeler; 
her salı öğlen seanslarında AFM Sinemaları'nda bebekleriyle/torunlarıyla birlikte sinemaya gidip, sevdikleri filmleri beyazperdede ve son teknoloji salonlarda izleyebiliyor.

Gerek ebeveynlerin filmi sinemada izleme keyfini yaşamaları, gerekse bebeklerin gürültüden rahatsız olmamaları 
için düzenlenen uygulamada salondaki ses seviyesi azaltılıp, 
ışıklar yarı açık konuma getiriliyor.

Sinemada biberon ısıtma hizmetinin yanında alt değiştirme üniteleri 
ve puset parkı alanı da bulunuyor.


29 Ocak 2008 Salı

Ulak 
AFM İstinyePark - Seans: 13:25
AFM Budak Caddebostan - Seans: 13:30
AFM Profilo Mecidiyeköy - Seans: 13:40
AFM Beylikdüzü - Seans: 13:40
AFM ANKAmall Akköprü - Seans: 13:45
AFM EGE Park Mavişehir - Seans: 13:50

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 12:53:00

Evet Nihal çok hoş olur ama ben bi haftadır bakıyorum bakıyorum ancak eski tarihli seanslara ulaşabiliyorum muhtemelen bu uygulama pek tutmayıp kaldırılmış:( aslında afm ankamallü de aradım birkaç kez öğrenmek için ama sagolsunlar yanıt vermiyorlar! Keşke devam ediyor olsa benim de hevesim kursağımda kaldı ...

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 12:56:00

Gelecek haftaya 1görüşme ayarlayalım artık ama alışveriş merkezleri özellikle hafta sonu virus merkezine dönüşebiliyor biliyorsunuz:) nerede buluşalım of ya şöyle alternatif kafeler olsa sadece bebekli çocuklu ailelere hizmet verse anne bebekleri mutlu sağlıklı kılmak olsa amacı:) ben çok mu hayalperestim:) ama valla imkanım olsa acıcam böyle bi yer en azından şansımı deneyecegimmmmm;)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 13:17:00

umarım bebekli sinema hizmeti devam ediyordur.çook özledim sinemaya gitmeyi.gerçi bir salon dolusu bebek gürültüsünden ses duyulur mu bilemiyorum :) ezgicim haftasonu kalabalığına hafta içi de sömestr nedeniyle artan çocuk nüfusu eklendi maalesef bu sebepten hayallerini paylaşıyorum,hem bebeklerin ihtyiacına uygun düzenlenmiş olsun hem de hepimizin rahatça sığacağı geniş bir mekan olsun :) pınarcım kolay gelsin sana da fenaymış cidden 3 ü bi arada :) 

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 13:23:00

Evet bütün millet şimdi alışveriş merkezlerinde yatıp kalkmaya başlar:) ya olmalı öyle bir yer aslına bakarsanız istanbulda var bu tarz mekanlar ama Ankara kısır bu acıdan sanki:( buarada bu hastalıkların etrafta elini kolunu sallaya sallaya gezme durumundan ötürü diş buğdayı partimizi biraz daha havalar düzenledikten sonrasına erteleyim diyorum? hepimizin içi de rahat olur

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 13:40:00

bence de ertelemen iyi fikir canım havalar düzelsin virüs riski azalsın sonra rahatça yaparsın

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 15:57:00

Bu virüs meselesini de bir ben sallamıyorum sanırım:) bu arada Kevser Serdar bey bana tok o kadar abarttıkları kadar kızamık salgını boşu boşuna çocuğun düzenini bozmayın, yaptırmayın kızamık aşısı dedi. Ben de nasılsa 1.5 ay sonra yapılacak diye tamam dedim. Artık olursa ana oğul yatarız ben de geçirmedim çünkü:) emir çok fena oldu artık Cafe falan kesmez onu yere inip yürümek, yorulunca da pat diye oturup emeklemek istiyor kucakta ya da mama sandalyesinde durmuyor.

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 16:12:00

Oof ya Gülen Asya bile şimdiden hareketlenmeye başladı o günleri hakikaten çok zor olucak gibi.. Kolay gelsin:)

Kızamık salgınından bizim Dr de bahsetmedi belki Asya 6aylık olduğu için bilemiyorum ama yinede kış şartlarında bahçede oturmak bile daha iyi ve sağlıklı bence alışveriş merkezine gitmekten hele bir de sömestr tatiliyse ben korkarım valla:) ben zaten asyayı hergün bi 10 15dk yürüyüşe çıkarıyorum temiz hava alıyo ve iyi geliyo:) tavsiye ederim..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...