cankayada yeni bebekli anneler:)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 16:32:00

Ya aslında benim de sallamayasım geliyor ama eşim benden daha hassas bu konuda,Gülenim içimi rahatlattın aşı içime sinmiyor hiç,bu arada tam da Serdar Bey'den beklenen bir cevap bu :) olmaz bişey umarım dikkat edin yine de kendinize..Aslında bir kaç yer vardı bebekle gidilecek türde bi ara bakmıştım ama genelde restoran tarzı yerlerdi, senin mekanı bekliyoruz artık Ezgi :)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:12:00

Ah aah zaten küçük bi kafe açmak hayalim konseptte bu olur mis gibi işte oyun ablaları oyuncaklar kocaman emzirme odaları vs vs yine hayalci ezgi çıktı ortaya kusuruna bakmayın lütfeeeen:)

Ama hep birlikte böyle bi yer açmam daha gerçekçi olabilir;)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:19:00

hep birlikte diye başlayıp açmam diye bitirmişsin yine cümleyi:)) öyle bir yer olsa süper olurdu hakkaten

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:23:00

sizlerin arasında olabilmek için az önce kayıt oldum..sadece okuyucu olmak istemediğimi anladım ve iyi ettim değil mi arkadaşlar.herkese merhabalar..bebişlere kokulu öpücükler.:)Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:25:00

Açmak demek istedim telefondan yazıyorum ya kendi diline çeviriyor akıllı telefonum benim:) bilinçaltım konuşmuyor merak etme Bengücüm ;) of of bi çözüm bulmalıyız mutlaka

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:28:00

Hoşgeldin Seher aramıza..

Bebişin kaç aylık peki kaydetmemişsin onu

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:31:00

Saka değil Gülenim, teşekkürler Kevsercim. Sinema olayı cok guzel olurdu, umarım hala devam ediyordur. Yarın bir misafirleri dışarı çıkartacağım dolayısıyla Doga da cikacak. Ben de eve kapatmak istemiyorum ama tabi dikkatli de olmak gerekli. Ezgicim dediğin gibi keske bebekli aileler konseptine uygun yerler olsa. Bence de bu yerler cok tutar. Kar marjı da yüksek olur :p Zaten ticaretin icine bebek girdi mi bir de onlar sagiyorlar seni. Neyse benim kocam para kazansın da ben de gelirim yanına birlikte acarız ;p

Şaka bir yana araştıralım belki vardır rahat rahat buluşmalarımızı gerçekleştireceğimiz bir yer. Gulencim Emir'i artık kimse tutamaz ama olsun bu kadar anneyiz idare ederiz bir sekilde. Doga da hareketlenmeye başladı. Girildik gibi bir o yana bir bu yana donüyor. Bir de geri geri engellemeye başladık. Dümeni eğri benim kızın :)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:35:00

Teşekkürler..Hoşbulduk Asyadan:) Bebişim 8 aylık..Profilimi düzenliycem birazdan.Çok sevdim ben bu Nurturiayı..sizlerleyim artık.

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:42:00

Pınarcım araştırıyorum bi süredir bi hevesle ha buldum ha bulunan diye ama o tarza yakın mekanlar ya şehir dışında incek vs. Ya da Urfalı Adanalı gibi yerler ve onlarında avmlerden pek farkı olacağını düşünmüyorum ne dersiniz? Valla hevesim kaçtı ya bu kadar mı alakasız mekan açılır da böyle düşünülen bir mekan açılmaz mı:)

Valla canım olsa imkanımız ben isterim ama işte herşey paraya bakıyor ya maalesef şöyle kenarda yüklü paramız olmalı:/ senin gibi bende tutacağına çok inanıyorum bu fikrin ve bir ilk olacak sonra taklitleri çıkacak. Aman zengin birileri bu fikri görse de yapsa böyle birşey ona bile mutlu olacağım :)

Ynt: cankayada yeni bebekli anneler:)

01/26/2013 17:55:00

Hosgeldin aramıza Seher. Benim de telefon kendini cok akıllı sanıyor, benim yazdiklarimi duzeltiyor. Biraz önce yazdığımı okudum da emeklemeyi kendince engellemek yapmış, girildik diye bir kelime icat etmiş. Allahtan simdi yazdığım "aramıza"yı "arıza" yaptığını farkettim ;)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...