alacaklar listesi

<12>

Ynt: alacaklar listesi

09/17/2012 17:39:00

kipadan gecende "örgü kulubü" isimli bir kiatp aldım. etiket fiyatı 20 kusurmus, kipadak indirimle 5 tlye geldi. hoşuma gitti, sürükleyiciydi, en azından evde tv acmadan aman hemen cocuklar yatsa da kitabıma devam etsem modundaydım. tavsiye ederim, lay lay bir kitap. (artık gerilimli- üzücü şeyler seyretmediğim gibi okumuyorum da çünkü) bu sabah bitirdim ve migrostaki d&ra cikartma yaptım.. nafileee. aradığım nerdeyse hicbir kitabı bulamadım.. sizin tavsiye edebileceğiniz büyük bir kitapçı var mı antalyada, veya internetten mi sipariş edeyim??

Ynt: alacaklar listesi

09/17/2012 17:52:00

aynen Esra ben de son zamanlarda korkunçlu, gerilimli şeylere dur dedim hayatımda.. hayatın kendisi yeteri kadar gerilimli, boşuna daha da germeyelim, okuduklarımızla, seyrettiklerimizle.. pek büyük sayılmasa da lauranın giriş katında remzi kitap evi var..onun dışında   eğer bi kitabın ilk sahibi ben olmalıyım takıntın yoksa, valiliğin ordaki sahaflar kitap almada her zaman ilk tercihimdir.. 

Ynt: alacaklar listesi

09/17/2012 18:03:00

öyle bir takıntım yok Allaha şükür. sahaflara düşmemiş olabilir aradıklarım. o yüzden kitapçı demiştim. rastlantısal kitapları da severim ve çok da anlam yüklerim zaten.
davranış bilimi /nlp ve başka isimlerini bilemediklerimle ilgili okuduklarımdan süzgecimde şu kalmış:
"beyin hayal ve gerçeği ayırtedemez. o yüzden kendinizi boşuna sıkıntıya sokmayın (gerilimli- korku- üzücü film ve kitaplar gibi -ben buna bir de haberleri de katıyorum ve üzücü hicbir sey duymak istemiyorum) .. ama olmasını istediğiniz şeyi en ince ayrıntısına kadar hayal edin.. o zaten olacaktır.."

Ynt: alacaklar listesi

10/04/2012 08:11:00

Bu ara Paula Coelho'ya sardım ;sırayla 3 kitabı okudum.

Simyacı
Portobello Cadısı
Brida

Mistisizm, hayatın anlamı gibi konular üzerine hepsi.Ama biraz overdose oldu, Paula Coelho bir süre okuyamam:))

Ynt: alacaklar listesi

10/04/2012 08:20:00

Esracım , Antalya'da malesef bilinen markalar haricinde kitapevi yok.Terracity D&R oldukça büyük, ben bazen 1-2 saat takılıyorum oradaki kitapları incelemek için.

Bunun dışında belirli kitaplar alacaksan en akıllıcası internetten almak oluyor.

Arkadaş Kitapevi. http://www.arkadas.com.tr/Default.aspx?screen_width=1024

İş Kültür Yayınları http://alisveris.iskulturyayinlari.com.tr/

Yapı Kredi Yyaınları http://www.ykykultur.com.tr/

Düzgün ve bol seçeneği olan siteler.Bir de Idefix'in kampanya zamanları oluyor, birçok kitapta hatırı sayılır indirimler yapıyorlar.O dönemlerde toplu sipariş vermek de çözüm olabilir.

Ama kitapçıya gidip , kitap kokusu içinde dolaşmanın yerini hiçbiri almıyor dimi :)))

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Bir kitap soracağım/ önereceğim.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...