Neocate mama kullanan anneler yardımınıza ihtiyacım var :(((

04/21/2011 13:01:00

Oğlum pazartesi günlük 6 aylık olucak. 3 aylıktan itibaren kanlı, mukuslu, sümüklü yeşil kaka görmeye başladık. Sadece anne sütüyle besliyorum. Hacettepe alerji ve gastro bölümlerine gittik. Yapılan bütün alerji testlerimizin negatif çıkmasına rağmen inek sütü alerjisi hatta çoklu alerji olabileceğini düşünüyorlar. Ben zaten sıkı diyetteyim ve neocate mama verdiler. Ek gıdaya başlamamızı istemiyorlar. Deniz şu anda yaklaşık 7.5 kilo.Bir ay boyunca günde 4 defa 150 cc mama vermemı kalan öğünlerde emzirmemi istiyorlar. Bu şekilde sadece anne sütü+neocate ile bebeğini besleyen anneler var mı? Günde ne kadar neocate mama veriyorsunuz?
(Şu ana kadar hep bir şeylerin içine karıştırıp bu mamayı veren anneleri duydum. Ama başka besinlere alerjisi olabilir diye hiçbir şeyle karıştırmamızı istemiyorlar.)

Ynt: Neocate mama kullanan anneler yardımınıza ihtiyacım var :(((

05/25/2011 13:11:00

diger basliklarda yazdiklarimizi detayli okursaniz. sorularinizza cevap bulabilirsiniz sanirim. bircogumuz kendi hikayemizi detayli anlatmistik.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Inek Sutu Alerjisi Olan Bebekler ve Sorunlari

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...