Lara Balık Evi (Konya Altı)

01/15/2010 06:12:00

Dün akşam Lara Balık Evi Konyaaltı restaurantındaydık. Daha önce gittiğimizde Can çok küçüktü.  Çocuklar için birşeyler vardı ama bizim arkadaşımızın oğlu annesinden ayrılmaya pek niyetli değildi, sık sık ağlayarak geri geliyordu ve çocuklar için uygun bir mekanmıydı tam bilememiştik.

Bu sefer çocuk odasından çok faydalandık. Küçük ama sevimli bir çocuk odası yapmışlar. Yerde minderler, küçük bir masa ve küçücük sandalyeler, Kapısı cam içerisi görünüyor. havalar iyi olduğu  zamanlarda arkadaki parkıda devreye sokuyorlarmış.  sevimli bir bayanda başlarında. küçük etkinlikler yaptırtıyor (boyama, karton işleri v.s.) ayrıca çeşit oyuncaklar ve bisikletler var. Can çok mutluydu. Ben yolda bahsetmiştim orada oyun odası ve park var diye böylece gider gitmez oraya gitmek istedi. yemeği geldiğinde gittim aldım (yanınıda oradaki sandalyeyide getirmek istediysede masamızda başka sandalye olduğuna ikna ettik). bizimle yedi ve yer yemez "ben arkadaşlarla oynucam" dedi ve bizi koşa koşa terk etti:))

akşamın sonunda da ben ona "nasıl güzel vakit geçirdinmi?" dediğimde " evet çok güzel" dedi ve o da bana "anne güzel vakit geçirdin?" diye sordu, bende evet bende dedim ve Can "geçirmedin sen" diye surat astı. sanırım "sensiz güzel zaman geçiremedim" mi demeliydim acaba:))

Ynt: Lara Balık Evi (Konya Altı)

01/15/2010 06:33:00

ne guzel... Handecim senden daha coook mekan onerisi bekliyoruz ona gore ;)

Ynt: Lara Balık Evi (Konya Altı)/Antalya

01/15/2010 08:36:00

misyonumu en iyi şekilde taşıyacağım:))))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...