İzmirli Anneler Buluşuyor!

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 11:04:00

bence uçmuş orası!!

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 11:22:00

Ben tüm cmt ve pazarlara uygun gözüküyorum ama 25 inde değilim:(

Çoğunluk 25 i derse,bir dahaki sefere geliriz.Sonuçta sana da 18-19 uymuyor.Bakalım kısmet artık.Sonuçta sensiz hiç olmaz Jansetciğim:)

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 11:23:00

Arkadaşlar internetten 2 ayrı yer buldum. Bir tanesi Alsancakta (tiny tots) ancak telefonları cevap vermiyor. http://www.annelergrubu.com/NDC/generic/Content/OyunGrubu/?ID=18015
Diğeri ise (joyfull house) http://www.joyfullhouseizmir.com/irtibat.asp ama merkezde değil Çiğlide telefonla görüştüğüm kadarıyla iyi bir yere benziyor. kapalı oyun salonları var. Anladığım kadarıyla katlı bir yer ve üst katta çocukların oyun alanları bulunuyor. Onları oyalacak görevlilerde. Kurucu Zuhal hanım bugün gün içerisinde tekliflerini bana fax geçicek. Fiyat konusunda o zaman bilgim olacak. Hemen yazarım. Ona göre buda bir alternatif olur elimizde. Yanlız sadece hafta sonları kabul edebiliyorlar, hafta içi saatli oyun grupları olduğundan. Bende zaten bizim toplantının hafta sonu olduğunu belirttim. :)

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 13:25:00

Merhaba tüm yazılanları okudum bende aktivitenize katılmak isterim.Bencede joyfullhouse iyi bir tercih olabilir.Onların Bornova forumun karşısında da yerleri var.Belki orası ulaşım açısından daha kolay olabilir.Kalabalık olacağımızdan kesinlikle çocuklarımıza bakacak birkaç görevlinin olması şart bencede...

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 17:41:00

Kızlar fax gelmedi. Ya yetiştiremediler ki "teklif için acele etmeyelim isterseniz. Nasılsa tarihiniz yakın değil" demişti. Üzerinde çalışıyor olabilirler. Yada ben öğleden sonra çok yoğundum geldiysede sekreter aramayı unuttu veya aradı ama beni bulamadı bilemiyorum. Sonuç olarak teklif bugün elime geçmedi, bayramdan sonraya kaldı. Ama bana ulaştığında hemen size yazacağım.Bu arada forumun yakınında şubesi varsa orası daha merkezi olur herkes daha rahat ulaşır. Olmazsa burdan bi fiyat gelsin fiyatın durumuna göre (kesemize uygun bişey gelirse :) ve joyfull house için olumlu düşünürsek Bornova şubesiyle konuşuruz.

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/12/2010 17:56:00

fnur, Tiny Tots kapandi maalesef :(
Joyfullhouse'un da Bornova subesiyle gorusmek daha iyi olabilir, haklisin...Cigli ozellikle Urla/Balcova tarafindan gelecekler icin uzak kalabilir (aslinda bana bile uzak kalir :p)
Nil'cim, 18'ini cogunluk uygun gorurse ben Skype Mype bi sekilde katilirim ;)) sonucta Ela daha ufak, parti marti anlamaz ama Berk cok eglenir kesin!

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/13/2010 07:23:00

Merhabalar;
Ben de İzmir'de bebek oyun grubu kurmuş ve bu tür aktivitelerle ilgilenen biri olarak yılbaşı etkinliğine katılmak isterim.Yazdıklarınızı okudum.Palmiye avm deki Nuhun Gemisi de tercih edilebilir diye düşünüyorum.Daha geçen hafta 6 kasımda kızımın 2 yaş doğumgünün kutladık orda,onun dışında arada sırada gittiğimiz bir yer.Şahsen ben memnunum.Tabiki çocuğu tamamen bırakıp,bir kenara oturulmuyor ama arkadaşlarımla rahatça sohbet edebiliyorum.Ordaki öğretmenler de ilgileniyorlar zaten.Bugün ordan fiyat alabilirim,akşama bilgileri yazarım.O da aklımızda alternatif bir fikir olabilir en azından.

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/13/2010 09:54:00

Janset, öyle bir anlar ki Ela şaşırırsın:)Tarihler sana bana uymazsa biz de sen ben Ela,Berk gideriz:) Arkadaşlar Janset ve Ben günlerdir tarih soruyoruz bi cevap versenize yahuuuu,bak sadece ikimiz buluşacağız:))))

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/13/2010 10:15:00

:)))) Bize de uyar.

Ynt: İzmirli Anneler Buluşuyor!

11/13/2010 11:52:00

Olur Nil ;))
Evet, tarih konusunda herkes fikrini belirtsin pliiizzzzz...
C.tesi olacaksa 18 veya 25 Aralik, Pazar da olur derseniz 19 veya 26 Aralik (Playhouse olursa Pazar kabul eder mi sormak lazim, Nuh'un Gemisi aciktir herhalde zaten) ???????


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...