VE EŞLERİMİZ...

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 16:39:00

ş


Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 16:58:00

Ama kendisi yapar mı?? Bizimki biraz yoğun bi gün geçirse ayy heryerim ağrıyo, aman nasıl yorgunum diye sızlanır..

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 17:18:00

hımm bir bakalım eşim benden daha güzel yemek ve temizlik yapar bebek bakımı konusunda biraz beceriksiz ama azimli öğreniyor,bebek ilk doğduğunda bir takım sıkıntılar yaşadık biz de ama şimdi kaymak gibi oldu elinden geldiğince yardım etmeye çalışır,ama bir çok şeyi ben düşünürüm o yapar

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 17:51:00

Bende anlatayım biraz eşimi. O benim tek tanemdir. 18 temmuz 2009 da sevgililik durumumuz başlayıp, 10 Nisan 2011 de evlendik. ( İyi ki olmuş) Benim meleğim, herşeye yardım eder. Hasta olduğumda bana bakar, yorgunluğumda beni dinlendirir. Evde dağınıklığı sevmez. Herşeyin yerinde olduğunda hayatın ne kadar kolay olabildiğini bana öğretmiştir. Mesela dışarıdan eve girdiğinde marketten geldiysen önce herşeyi yerleştirir. Sonra ne yapmak istiyorsa yapar. Gerektiğinde evi benden hızlı temizler. Zaman kullanımı çok iyidir. Zevklidir. Kitap okumayı sever. Sinemayı sever. İş zamanı dışında bizimle zaman geçirmeyi sever. Çok güzel naz yapabiliyorum. Nazı iyi çeker. Yemek yok desem sipariş verelim canım der. Yada beraber yaparız. Eli lezzetlidir. Çocuğa çok iyi bakar, uyutur, yemek yedirir, alt değiştirir. Banyo zamanından sonra ortalığın toplanmasına yardımcı olur. Bazen yalnız kalmaya tedirgin olur, ama üstesinden gelir. Dinlediğimiz müzikler ve zevklerimiz benzerdir. Aynı yöne bakabileceğim bu dünya üzerindeki tek erkektir. O bana hayatla ilgili pek çok şey öğretmiştir, bende ona. Paylaşımcıdır, bencil değildir. İyi bir dinleyicidir. Espirilidir. Prensipleri vardır. Çok çalışır. :)
Gerçekten bu böyle. Şikayet edeceğim tek bir nokta bile yok. :)

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 17:55:00

Elif MAŞALLAH diyorum, bak büyük harflerle yazdım :)) Bir yandan da şunu düşündüm, Nurturia'da bunca zaman takılıp, iletişim halindeysek biraz da kocalarımıza borçluyuz. Bizden şunu bunu bekleyen, ne işin var orda burda diye yargılamayan anlayışsız kocalarımız olmadığı içindir. Aslında ufak tefek şikayetlerimiz olsa da Nurti annelerinin kocaları da candır :PP

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 18:00:00

Elif Allah nazarlardan saklasın, mutluluğunuz daim olsun.. Ne güzel anlatmışsın.. Buram buram aşk kokuyor bu birliktelik:))

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 18:03:00

Nurturia'da bunca zaman takılıp, iletişim halindeysek biraz da kocalarımıza borçluyuz. Bizden şunu bunu bekleyen, ne işin var orda burda diye yargılamayan anlayışsız kocalarımız olmadığı içindir. Aslında ufak tefek şikayetlerimiz olsa da Nurti annelerinin kocaları da candır

Seda katılıyorum. Ne kocalar var aslında. Benim ki buraya laf etmemekle birlikte ay çınar büyümüş, görkem diş çıkarmış sedanın annesi gitmiş, esma bebeğin odasını ayırıyomuş falan diye bir de bunları dinliyo. Kafası çok karışık hahahhaah:))

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/29/2012 18:06:00

Amin kızlar, hepbirlikte büyüyoruz işte :))

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/30/2012 10:33:00

benim koca sizlerinkinin yanında pek maço kaldı canım :)

seda, kesinlikle dediğin gibi yetiştirilme tarzından. annesi oğlunu el bebek gül bebek yetiştirmiş. sadece ders çalışsın demiş, çorabına kadar eline vermiş. herşeylerini düşünmüş. aslında olayın özü buradan geliyr.

Ynt: VE EŞLERİMİZ...

06/30/2012 11:20:00

benimki de antepli:)
maşallah elinden birçok iş gelir. yemeği,dağınıklığı vs sorun etmez, yorgunsam geçer o yapar. biraz uyuyayım diye bebeğpe o bakar. ama az biraz mızmızlansın oğlan,içerden hemen bu çocuk açç bu durmuyooo gel de bir bak şunaaa diye bağırır. ben de diyorum ki" o zman senin bakmanın ne anlamı var? zaten sen yokken bu çocuk ıh dese yanındayım" ama çok iyi bir baba diyebilirim. oyun oynatmayı beceremiyo bir de:)
ben hastayken acaip naz çeker kendi hastayken de feci nazlıdır:)
bizim evin tembeli de benim. bazen kızar "yav herşeyi ben mi düşüncem su bitmiş mi ye kadar hepsi benim kafada dolaşıyo azcık da sen ilgilen şu evin işleriyle " der.
 çocuk olduktan sonra zor günler geçirdim. evlendikten 4 ay sonra hamile kalmıştım ve sorumluluk alacak durumda değildim. en az 1 sene çocuk düşünmüyorduk. ve ben eşime doyamamıştım. doğru düzgün bi tatile bile çıkamadık be. Neyse işte uzuuun bi müddet kabulllenemedim.uykusuzluğa tahammülüm yoktur. en çok da o mahvetti beni.
alışıyorum bebekli hayata.
nerden girip nerden çıktım:)
velhasıl allah kimseyi kocasız bırakmasın. evimizin direkleri onlar. oyyyyyyyyyyyy kanım kaynadı yav gelsin de bi sarılıyım herüfe.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
6-12 AY BEBİŞ ANNELERİ...

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...