İstanbul Cumhuriyet Kutlamaları

10/29/2011 08:38:00

BAĞDAT CADDESİ’NDE CUMHURİYET YÜRÜYÜŞÜ

KIRMIZI-SİYAH YÜRÜYÜŞ

Kadıköylüler, Cumhuriyetimizin Kuruluşu’nun 88 Yıldönümü’nde Bağdat Caddesi’nde saat 19.00 da başlayacak olan Cumhuriyet’e Bağlılık Yürüyüşü’nde buluşuyor.

        Her yıl geleneksel hale gelen yürüyüşe ellerinde Türk bayrakları, Atatürk posterleri ve kırmızı giysileriyle katılan Cumhuriyet Sevdalıları, bu yıl Hakkari Çukurca’da şehit edilen 24 askerimiz ile Van Depreminde kaybettiklerimizin anısına SİYAH giyinerek, şehit askerlerimizin resimleri ve Ulu Önderimiz Atatürk’ün posterleriyle katılacaklar.

         Bağdat Caddesi Suadiye Işıklar da buluşacak olan Kadıköylüler, Göztepe Işıklar’a kadar yürüyerek Cumhuriyet’e bağlılıklarını bir kez daha haykıracaklar. Yürüyüş her yıl olduğu gibi bu yılda Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün tekrarlatacağı Cumhuriyet’e Bağlılık Andı’nın, hep bir ağızdan tekrarlanmasıyla son bulacak.

 

TARİH: 29 EKİM CUMARTESİ

SAAT: 19.00

BAŞLANGIÇ YERİ: BAĞDAT CADDESİ SUADİYE IŞIKLAR


#sislicumhuriyetikutluyor bugece saat 21.00'de Nisantasi'nda muhtesem Mapping gosterisi ve isik showlari ile Cumhuriyeti kutluyoruz!!

’Şişli Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı sebebiyle 27 – 28 – 29 Ekim günlerinde açıkhavada gerçekleşecek en büyük video mappingine imza atıyor.Her gece saat 19.30 – 22.30 arasında her 20 dk da bir, 4 dakikalık seanslar halinde Cumhuriyet’in epik hikayesini anlatan bir video mapping şöleni düzenlenecek.

28 Ekim günü saat 19.30 da Nişantaşı^nda yapılacak . İlk defa Nişantaşı’nda 29 Ekim kutlamalarına özel bir performans sergilenecek. Video mapping gösterisinin ilki Şişli Belediye Başkanı  Mustafa Sarıgül ’ün katılımıyla Valikonağı Caddesi ve Abdi ipekçi Caddesi’nin kesişme noktasında bulunan Intema binası üzerinde açık havada en büyük video mappingi gerçekleşecek.


Ynt: İstanbul Cumhuriyet Kutlamaları

10/29/2011 08:58:00

Ailecek Cadde de olacağız.

Ynt: İstanbul Cumhuriyet Kutlamaları

10/29/2011 08:58:00

Beşiktaşlılar saat 15:00 da demokrasi meydanında toplanıyormuş (CHP twiti)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Güncel Haberleşme ve Bilgilendirme Grubu

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...