ankara'da özel okullar

03/10/2012 13:04:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: ankara'da özel okullar

03/10/2012 14:18:00

ÇEVREMİZDE SAMANYOLUNA GÖNDERENLER VAR.BRAZ TUTUCU BR OKUL AMA HEPSN ÇOCUĞU ZEHİR GİBİ.BEN DE KIZIM BÜYÜYÜNCE DÜŞÜNÜYORDUM AMA AMA ÖZEL OKUL İSTMİYORUM ARTIK.ÇOK ŞIMARIK BÜYÜYOLAR.ÜNVERSİTEDE BİLKENTE BİLE GÖNDERRİM AMA LİSE BTENE KADAR ÖZEL OKUL İSTEMİYORUM.

Ynt: ankara'da özel okullar

03/10/2012 14:54:00

merhaba,

arı kolejinde sınıflar 27 kişi, şube sayısı fazla, kozmopolit bir okul ama gönderenler genelde memnun. ingilizce eğitiminin çok iyi olmadığını duydum.

bizde epey bir araştırma yaptıktan sonra kızımızı bilim kolejine verdik, kriterlerimiz güvenlik, hijyen, butik okul olması, evimize yakın olması, bireysel farklılıkları önemsemesi vb. idi.

Ynt: ankara'da özel okullar

03/10/2012 15:36:00

bilim kolejinde 24 kişi, 1. sınıf için 3 şube var, arı da bize çok yakın, biz epey gezdik, öncelikle okuldan beklentileriniz neler onları belirleyerek karar vermek gerekiyor, bazıları anasınıfından sbs başarısını ilk sıralarda değerlendiriyor, akademik başarı tabi ki önemli ama bizim için daha çok kızımının mutlu olması, okulunu ve öğretmenini sevmesi, küçük olduğu için okulun çok kalabalık olmaması, sosyal faaliyetlerinin çok olması önemliydi.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...