tavşan dişimiz kırıldı :(

<12>

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 05:59:00

geçmiş olsun, gece bile gözden ayırmaya gelmiyor kuzuları.

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 06:04:00

teşekkür ederim.hemen arıyorum.

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 06:39:00

çok geçmiş olsun. ankarada arkadaşım var diş doktoru. ihtiyacın olursa ulaşır ondan öğrenirim.

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 19:33:00

öncelikle herkese çok çok çok teşekkürler.nilberk 'in yazdığı yeri aradım hemen.normalde 3-4 gün sonrasına pedodonti randevusu verebiliyorlarmış.durumu anlattım.doktorun hemşiresi ile görüştürdüler.hemen gelin.öğlen arasında bakalım dediler.altın bulmuş gibi oldum.yabancı hissettiğim bir şehirde ağlaya ağlaya kucağımda ege bucadan karşıyakaya gittim.oradan da merkezin servis aracı gelip aldı bizi.
izmirdekiler için :tertemiz bir merkez.daha önce KBB sine gitmiştik oradan da memnun kalmıştım ama diş merkezi olduğunu bugün öğrendim.dünyalar tatlısı,çocukları girişte karşılayan ve dışarı kadar uğurlayan -mümkün olduğu zamanlar elbette-melek gibi bir doktor ELİF ÇELEN. sağolsun.
ege beyaz önlüklü birilerini görünce bastı yaygarayı tabi.
kuzu, kıyamam diye diye odadaki pisi resimleriyle falan yatıştırabildiğimiz kadarıyla kucağımda baktı.üst dudağına hem mikrop kapmasın hem de acısı biraz dinsin diye bir merhem ve de dişine flor sürdü. yapılabilecek birşey yokmuş.aynen deniz21903 ün söylediği gibi sinire kadar bir kırık olmadığından esas dişlerinin çıkmasını bekleyeceğiz.diş fırçalama işini daha ciddiye alıp acil başlamalıymışız.
gece sütü veren anneler için de mutlaka üstüne su vermek gerekirmiş bilgilerinize. daha önce de duymuştum bunu zaten ege de su içmezse rahatlayamıyor ama aksatmamak için iyi bir uyarı oldu.
egenin gönlünü bir araba yapıştırması vererek ve gelecek ay görüşmek üzere diyerek aldı ve bizi uğurladı.
geldiğimiz gibi servis aracına binerek ama bu sefer rahatlamış bir anne-oğul olarak vapura binip geze geze evimize geldik.
dişteki sızılar sanırım geçti.hoş  doktor yolunda simit yemek için ısrar edip yan dişleriyle kopardığında sinyalleri almıştım ben ama benim yatışmam daha uzun sürdü.
iyi ki beklemeden gitmişim şimdi kendimi yiyip bitiriyor olacaktım.
unutmadan üstelik tüm bunlar için benden 1 kuruş bile almadılar.kurumlarla anlaşmaları yokmuş ama muayene için ücret almıyorlarmış. yapılan uygulamaların fiyatlarını önceden söyleyip,isterseniz yapıyorlar.
vallahi krem sürdük,flor sürdük ver bi dünya para dese ben verecek ruh halindeydim.
özetle yaşadığım bu kriz gününde yanımda olan siz sevgili yol arkadaşlarıma
ve melek gibi yeni pedodonti uzmanımız elif ablaya sevgilerimle
bu uzun ve yorucu günü bitirmek istiyorum

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 19:40:00

Ela yeni gördüm. Büyük gecmis olsun. Kazadir olur, sakın kendini suçlama. İyi bir doktora rastlamaniza çok sevindim. Bu arada benim kız kardesim de kucukjrn yataktan düşmüştü ve on dış tamamen kırılmıştı. Su anda dişleri benden güzel:) kendinize iyi bAkın Cook sevgiler

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 19:43:00

Cok gecmis olsun, iyi oldugunuza cok sevindim...

Ynt: tavşan dişimiz kırıldı :(

07/08/2010 19:49:00

Ben de yeni görüyorum canım ya çok geçmiş olsun. 18 aydan itibaren bu diş kırıkları başa gelen bir şeymiş zaten yani düşme sonucu değil başka bir şekilde de karşımıza çıkabilir. Bu yataktan düşme meselesi benim de başıma gelmişti hatırlarsan şimdi öyle bir durumda yerleri yumuşşak yastıkla döşüyorum:) Emzirdikten sonra su verme işi bana uymaz herhalde çünkü geceleri emerek yatmayı seviyor memeyi çekip uyurken suyu sulukla mı vermeyi denesem diye süşündüm bir an şimdi. Çok geçmiş olsun yeniden dr a gitmende faydalı olmuş, vapura binmekse daha faydalı:)

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...