Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

04/13/2012 16:37:00

eşim ile 10 sene önce çok severek evlendik, oğlumuz oluncaya kadarda birbirimiz için yaşadık adeta, çevremiz hep biz hep çok takdir eder nazar değecek diye korkardı. O kadar çok güzel bir ilişkimiz vardı ki nasıl anlatsam süprizler, hediyeler, aşk söözcükleri vss... eş dost sizinki gibi evlilik az görülür derdi  hep. ne olduysa hamilelik ile oldu, istenilen bir hamilelikti. Hamilelik ile önce cinsel hayatımız sekteye uğradı, hamile kalır kalmaz cinselliği hayatımızdan çıkardık ben hiç teklif etmedim eşimde istemedi. O zamanlar bunu da hiç der etmedik yada etmedim. Cincellik gitti ama farklı bir şevkat, huzur sundu eşim. Doğumdan 1 ay sonrasına kadar hep sevildiğimi hisettim, ilgi alaka eksik olmadı eşim tarafından. sonra yavaş yavaş biz bebeğe alışmaya başlarken eşimin işleri çok yoğun oldu, sürekli evden bile çalışmaya başladı maddi olarakda buna ihtiyacımız oldu. Benim bebekle sorunlarım eşimin iş yoğunluğu artı bana destek olamaya çalışması falan derken sinirler gerildi ufak ufak tartışmalar küsmeler sinirler ortaya çıktı, bazen sorunların üstesinden geldik bazen konuşmamaya yokmuş gibi davranmaya başladık. Zaman hızla geçiyor Oğlumuz 10 aylık oldu eskiden biz olan biz şimdi anne baba ve oğlumuz olduk, hala eşimle beraber olmuyoruz, doğumdan sonra hiç istemedim zaten sonra burda bir kaç yazı okuyunca (doğumdan 3-4 ay sonra) eşime sordum neden biz birlikte olmuyoruz diye kem küm ıkındı sıkıldı emiyor dedi sadece oğlumuz hala emiyor :))) niye neden nasıl yani demedim işime geldi çünkü istemiyordum bende.

Şimdilerde cinselliği tamamen çıkardığımız hayatımızda eşimin iş yoğunluğu ara ara sorun oluyor tartışıyoruz o haklı nedenlerini söylüyor ben bazen kapris yapıyorum o bazen sinir oluyor bazen alttan almıyorum oda alamıyor iletişim giderek kopuyor ve biz bunu bile bile devam ediyoruz kendi adıma kızıyorum ağlıyorum sonra ne bileyim geçir, eskiden içim içimi yerdi barışmadan gönlünü almadan uyuyamazdım, şimdi hiçç. Cinsel acıdanda öyle hiç istemiyorum ev arkadaşı gibi geliyor bazen. Biz bu değildik böyle olmamalıydık olduk bir çözümü vardır mutlaka ama bilmiyorum. bazen evde sürekli bebe ile sıkıldım ona patlıyorum takacak yer arıyorum işe başlayınca geçer bu halim diyorum ama eşimde eski o değil. Oda bana çok uzak, onun tarafından da bir adım yok.

Bilmiyorum, yada işme geldiği gibi takılıyorum bu işin sonu kötü sanırım...

Ynt: Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

Ynt: Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

04/17/2012 16:09:00

hepsini bende yaşadım aman biz ayrılıcaz dedik hiç bişey olmadı.bebek var ayrılmak kolaymı.hele 1    2 sene geçsin babasını aramaya başlıycak.istemesende sen yakınlaş bence psikolojik ve geçici.babada doğumdan sonra çok etkileniyor bebek gelince.bebeğine eşine çok yakın ol.konuş ben seni çok seviyorum de yap bişeyler.10seneni vermişsin.bu kadar zaman siz birbirinize alışmışınızdır artık.

Ynt: Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

04/17/2012 17:52:00

cinsellik hayatınıza acilen geri dönmeli, cinsellik bir kere bile olsa yeniden dönse hayatınıza kıvılcımlar yeniden çakar, yeniden ısınırsınız birbirinize ama dahada güzel bir duyguyla ortada ortak bir bebek var sonuçta, ortak bir sevgi var..

Ynt: Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

04/24/2012 09:44:00

canım..bence cinsellik önemli.tamam sevgi saygı onlar da önemli .ama cinsellikte çok çok önemli..cinsellgi birlekteligi hayatınıza yavaş yavaş geri getirmeye çalışoın.belki hemen olmasa bile romantik bir yemek sevgi sözcükleri..ufak ta olsa birbirinizle tensel temas..öpmek koklamak tarzı..belki hemen geri gelmeye bilir cinsellik ama birbirinize ilginiz başlar..eşin yoğunluktan yapıyor olaa bilir ama sen yap..kadın olarak biraz eşinle ilğilen ..direk belki hadi cinsellik yapalım tarzı değil ama onu çağrıştıracak şeylerle başla.belki eşinin de hoşuna gider..yavaş yavaş normala döner hayatınız..bebek uyudukça eşinle ilgilen.belki bir süpriz.bir hediye..ufak oyunlar.eşinin ve senin ilğini yatağa çekebilir belkide..

Ynt: Eşim ve bitmek üzere olan ilişkimiz

05/06/2012 20:42:00

bu bende de var,hamıleyken olabıldıgınce yaşadık cinselliğimizi,emzırıken bende tedırgındım ama gene yaşadık(eşima skerde ne kadar yaşayabıldıgımızı sen düşün) simdi hala askerde ızne gelıyor düşün üstüne atlamam lazım oglan da 10 aylık oldu ama bende de eşime karşı ayrı bir huzur sevgi oluştu,cinsel olarak eskısı gıbı ısteklı degılım kendımı berbat hıssedıyorum hatta eşimle beraber olunca suçlu gıbı hıssedıyorum kendımı yabancı bı adamı evıme almışım gıbı(ızne geldıgınde) oglumla yalnız hayatıma fazla alıştım sanırım
benımde duzelmem gerek bır an önce,yalnız değilsin


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...