torun

09/20/2010 12:03:00

bu benim ilk torunum olduğu için bir türlü boyutunu tahmin edemiyorum, her gördüğüm küçük çocuğun annesinin üzerine atlayıp canım benim bu bebiş ne kadarlık diye soruyorum. insanların tepkilerini bir görseniz, kimi çocğuna biraz daha sıkı sarılıyor alıp kaçacakmışım gibi. kimi ne güzel çocuğum var di mi siz de fark ettiniz konumunda kısacası bundan da çok eğleniyorum.

Ynt: torun

09/21/2010 10:26:00

Aynen bende de torunlarım oldugundan beri küçük çocuklara karşı yeni bir ilgi başladı, ben her iki            torunumdan da çoguzaman uzaktayım,sanırım onlara olan özlem bu ilginin artmasına neden oluyor.  Hayatımızın rengi,sevinci,gençlik aşısı torunlarımız,saglıklı yaşayıp onların büyümelerini izleriz inşallah.   İki turunumda artık konuşmaya başlayalı çok oldu iletişim kurmamız daha kolaylaştı,her telefon konuşmamızdan sonraki uykumun lezzeti bir başka oluyor.  -Agustota istanbulda ılgazla beraberdik birlikte migrosa gittik yolda bana anneanne ben büyüdüm artık seni koruya bilirim diyor.. -Küçük torunum Tanda yazın yanımda iken daha 2 yaşında herkese annannem menim diyordu .Her ikisininde sesleri kulagımda . Sizin torununuz nekadar,aylıkmı,yoksa yaşındamı,bütün torunlara sevgiler.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
anneanneler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...