Hırkanın plastik fermuarı

04/25/2010 12:15:00

Eşimle alışveriş merkezinde geziyoruz. Çocuk üşüdü dedim, hırkasını giydiriyorum, hırkanın yakası da dik. Ben giyinirken bile saniye durmayan, çığlıklar atan oğlumu bu işkenceden kurtarmak için fermuarı hızlıca tek hamlede yukarıya kadar çektim ve oğlum eti koparılmış gibi çığlıklar atarak ağlamaya başladı! Gıdığını fermuara sıkıştırmışım. O incecik deriyi yani! Hemen indirdim fermuarı, baktım hemen kan toplamış. Eşimin oğlumu kucaklayıp benden kaçışı çok hüzünlüydü benim için. Bir de kendimi savunmaya çalışıyorum o an kafasını eğdi diye, halbuki hiç de öyle değil. Eşim de yutmadı tabi. Ne kadar salağım dedim o an. Sonra anladım ki annelikte paniğe yer yokmuş. ;) Sakin sakin. :)

Ynt: Hırkanın plastik fermuarı

04/26/2010 07:07:00

ahh bikaç kez yaptım bunu, çok kötü bir duygu. fermuarlı almayım, giydirmeyim diyorum ama yine de arada sırada giyiyo işte. sakin olmalı ama ağlamadan hemen giydirelim diye acele ediyoruz işte napalm.

Ynt: Hırkanın plastik fermuarı

04/26/2010 09:58:00

Hem de nasıl içi gidiyor insanın.

İşte aslında hırkaların, montların fermuarlarını gereksiz yere çeneye kadar yapıyorlar. Bir de pıtırlar işte sabırsız olunca insan böyle anne salaklıkları yapabiliyor. :))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...