yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 12:35:00

kuzularımız yepyeni 1 sürü şey yapıyor. neler neler yapıyor, burada yazalım, düşmanları çatlatalım... 8)

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 15:08:00

ben başlayayım ozman ritalar...

dün ilk defa ce e oyununa kahkaha ile tepki verdi bir süre daha tuttu oyun sonra gülmedi...:)

bugunde oyuncağını bir elinden diğerine geçirdi...birkaç zamandır takip ediyordum onu hep aynı elinde tutuyordu yada iki eliyle tutup düşürüyordu...bugun tesadüfenmi yaptı gözlemlemeye devam edip göreceğim....

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 17:07:00

O zaman çatlasın düşmanlar Ekim 2010 bebeklerinden Yağız elini tutuğunda adım atıyor ikiüç bugün dört adım attık.Ayrıca agu dışında annneeeee der gibi sesler veçığlıklar hat safhada.

Veeee artık yanında yemek yiyemiyoruz ağzımızı inceliyor.Benzetmek giib olmasın hani köpekler bakarlar ya aynı öle yerken kafasını bir sağa bir sola çeviriyor bizde mecbur sandalyelerin yerini değiştirdik arkadan görebiliyor artık bizi :)))

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 18:27:00

Ben de Zeynep hanımı bu gün minderin üzerine karnının üzerine yatırıp 5 dakikalığına diğer odaya gitmiştim, geldiğimde bizim hanım taa halının ortasına kadar emeklemeye benzer hareketler yaparak gelmiş:) tabii ben o halini gördüğümde sevme nidaları eşliğinde kucağıma alıp ordan oraya savurdum:) sanırım bir daha öyle sevilmemek için emeklemeyecek. Aceba çocuğun geleceğini mi etkiledim ne:)

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 19:17:00

hanımlar düşman çatlatalım derken nazarlamayalım bebeleri:) bizimkide1aydır sırt üstü yatarken yüz üstü dönüyor.

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 19:19:00

Bella sizde de çılgın çığlıklar var anladığım kadarıyla :) Bende bizde mi bi tuhaflık var, bu kız niye bu kadar çığlık atıyor diye düşünüyordum 1 haftadır.

Duru da emeklemeye çalışıyor 1 karış felan gidiyor, sonra yorulup bırakıyor kendini...

Elinden tutarsan sağa sola dönüyor, kalkıp oturuyor, ama henüz kendi başına dönmedi hiç, bebişlerinizden dönen var mı ??

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/07/2011 23:51:00

Oooo zeynep çok erken yüreyecek annesi.Yalnız hırpalama sanırım sadece senin değil hepimizin yaptığı birşey :)))))Ama yine güldürdün beni.

Selvicim bişecikler olmaz maşallah subanallah kuzularımıza.Bİzim ki de yavaş yavaş başladı.Kolları ile destek alıp atıyor kendini sırt üstü.:))))

Thumicim evde çığlık kine çığlık sanki seranat yapıyor.Suratının şekli bile değişiyor .Bide abisi de o attıkça karşısında aynı şekilde bağırıyor bir hoşuna gidiyorki sorma.Ayrıca her bebekte gelişim farkılı

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/08/2011 04:12:00

oo çığlıklar yok muu bazenn offf dedirtiyor valla bi iş yapıyosam eğer konsantrem bile bozuluyor,
bizimkide destekle oturuyor kalkıyor adım atma eğilimi henüz yok ama geriye adım atıyor:):) bide birkaç defa annee diye söylendiğini duydum mamasını yerken, tesadifen söylüyo tabi ama benim çook hoşuma gidiyoo:)

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/08/2011 11:13:00

tabi maşallah subanallah bebişlerimize bizimkide adım atıyor kollarından tutup adım attırıyorum. yatak ve koltuk üzerlerine kesinlikle koyamıyorum kendi başına ilerleyebiliyor. Zaten bu yüzden geçen gün yere düştü beyfendi.

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/08/2011 11:42:00

benimkide anne ye benzer söyleniyor sürekli hatta yeni doğduğundan beri ağlarken özellikle anne çıkıyor resmen, emekleme çalışmaları aynı kafayı gömüyor popoyu dikiyor havaya baya sürüüyor o şekilde, dün ilk defa yere atmayı keşfetti, çıngırak var bi tane eline veriyorum hafif hafif havaya kaldırıyor birden bırakıyor bayıldı bu oyunu bulunca yarım saate yakın tekrarladık, yemek yeme olayı bizdede aynı bellacığım ölüyoruz gülmekten ağzımıza düşecek nasıl inceliyor çay içerken filan elini atmaya başladı illede elleyecek:))çığlıklar hat safhada zaten, hele kaşıkla bişey yerken kaşık yaklaşınca başlıyor aaa uuu diye hani biz su alıp ağzımıza gargara yaparız o tarz bi oyun keşfetti kaşık yaklaşırken başlıyor mama ağzındaykende yapıyor bir süre yuttuktan sonra tekrar aynısı boğazı acıyor bazen:))ve etrafa sıçratıyor ama bayılıyor buna:))ay uyansada sevsem aşka geldim:))

Ynt: yaptı.. yaptı... ilk defa yaptı...

03/08/2011 13:32:00

İlk kez 4 gün sonra fitille kaka yaptı ortalığı batırdı,ohhh rahatladı


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 Ekim anneleri hadi burada toplanalım.

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...