HAMİLELİK GÜNLÜĞÜ(HAFTALIK)

01/05/2011 10:31:00

5+2
Seni öğreneli 6 gün oldu annecim. abini 4+1de koşa koşa doktora giderek öğrenmiştik. abini emzirdiğim için 2-3 gün gecikme olabilir die düşündüm ama 4+4de bu kadarı da fazla dedim kendine. geçtiğimiz cuma akşamüsü yaptığım testte silik bir çizgi olarak çıktın karşıma. inan bebeğim abine ne kadar sevindiysen sana da o kadar sevindim. seni şimdiden çok seviyorum annecim. babanı çağırdım hemen. o gelene kadar şükür scdemi yaptım. bu arda abin anne anne die kaldırmaya çalışıodu beni. baban evin yakınlarındaydı.koşa koşa geldi. ama gitmesi gerekiyordu hemen. sarıldık inanamadık ağladık. meğer sana ihtiyacımız varmış bizim annecim. çok bekliyormuşuz biz seni.

ab,n 38+2 de geldi dünyamıza. sancıların son raddesine gelmemiştik ama. yarısına kadar çektin dedi doktor. belki normal olsaydı 38+3de gelirdi diyorum. sein de o civarlarda bekliyorum annecim ve o civarlar yaklaşık olarak kadir gecesine tekabül ediyor. yani annen seni kadir gecesi mi doğurmuş sorularına net bi şekilde evet diebileceksin cnm.

sana şimdilik ufaklık diyorum. kız olursan AYŞE SEHER, erkek olursan AHMET NUMAN koyacağız adını inşallah.

3 mm ye ulaşmak üzeresin. kalp, göz,beyin,kulak ve ayak taslakların oluşuyor.Rabbim içimde bir mucize yaratıyor. bizim minik mucizemiz.  

Bababna gelince o durup durup öpüyor beni. gelip karnıma dokunuyor. uyyyyy yapıo sana. ama abin bunlara hiçbir mana veremiyor henüz. biz mutluyuz die o da mutlu oluyor. mutlu bir bebek abin. ama arkadaşa ihtiyacı var. sen geleceksin ve daha mutlu bir bebek olacak inanıyorum buna.

SENİ SEVİYORUM ANNECİM. SENİ BEKLİYORUZ. SABIRLA. MUTLULUKLA.

Ynt: HAMİLELİK GÜNLÜĞÜ(HAFTALIK)

01/21/2011 13:07:00

ALLAH BAĞIŞLASIN MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN İNŞALLAH


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
0-40 hafta arasındaki hamileler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...