Emniyet teşkilatı

02/27/2012 06:45:00

Üyenin kendi isteğiyle ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: Emniyet teşkilatı

02/27/2012 09:54:00

kaynımla konuştum,derki kendileri her mahallenin bir toplum destek polisi varmış.broşurleri ona verdiğinizde dağıtım işini üstlenir,yol gosterir.Onların amacı vatandaşla teşkilat arasındaki bağlantıyı iletişimi sağlamak.onlara ulaşmazsanız herhangi bir ilçe emniyet md.gidip durumu izah ettiğinizde gerekli desteği sağlarlar.Bol yıldızlı amcalara gerek yok sanırım :) 


yeni iş değişikliği yaptığım için ,şuan yerimden kıpırdamam(ilçe emniyeti ile görüşme açısından) ne yazık ki mümkün gözükmüyor:(

Ynt: Emniyet teşkilatı

02/27/2012 12:33:00

Benim aldigim bilgiye gore "Her il emniyet müdürlüğünde var olan Basın Protokol ve Halkla İlişkiler Şube Müdürlüğü veya Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü" bu konuyla ilgilenir ve afisleri asarmis.


Yurtdisinda oldugumdan Turkiye'nin mesai saatlerinde buralarla benim iletisim kurmam cok guc. Bunun icin gonullu olursa, afis icin gorsel hazirlamakta yardimci olabilirim.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gamze arkadaşımız için ..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...