Alışveriş Listesi

<12>

Ynt: Alışveriş Listesi

01/14/2013 12:27:00

Yukarıda yazdığım markalar kesinle alacaklarım. İlk çocukta epey araştırmıştım ve bunlardan hep memnun kaldım. Belki daha iyileri vardır ama artık araştırmak istemiyorum, gına geldi biraz :)
Ayrıca, alt üst iki parça takımlardan da kesinlikle almayacağım, çocuğun beli hep açıldı o takımlarda. Bodyleri/tulumları hep alttan çıtçıtlı veya bacak kısmı açılabilir olanlardan alacağım. Bir bez değiştirmek için tüm tulumu çıkartmak gereken modeller hiç kullanışlı değildi (sadece arka sırtta çıtçıtı olanlar gibi).

Ynt: Alışveriş Listesi

01/14/2013 12:31:00

yukarıdaki mavi tuluma bayıldım yandan da çıt çıtı olan, inşallah burda bende bulurum...

Ynt: Alışveriş Listesi

01/14/2013 12:42:00

Sevda, e-bebekde, Funna Baby ve Sevi Bebe markalarında var öyle bodyler. Oralarda bulamazsan internetten alırsın. Özellikte yenidoğanda çok çok kullanışlı oluyor bu model.
http://www.e-bebek.com/body_ve_tulum/funna_baby/funnababy_my_bear_kruvaze_kisa_kollu_body_3lu_ekru_0_3_ay/FBA-3043
Ayrıca, Kanz ve Marks&Spencer'da da satılıyor önden çıtçıtlı modeller.

Ynt: Alışveriş Listesi

01/14/2013 13:06:00

evet ceren yaa bayıldım bu badylere ve ilk defa gördüm, eminim çok kullanışlıdır, ben kızımda tek alttan çıtçıtlı kullandım ama bu bebekde giydirip çıkarırken daha kolay görünüyor, bende bunlardan alayım oğluşuma:)))

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Hamileler hamileleeriiimiiizzzz

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...