Çocuklar, yarıyıl tatilinde muhteşem çocuk müzikali "Renkler Cumhuriyeti” ile eğlence ve sürprizlerle dolu bir maceraya hazır mısınız?

01/31/2011 21:26:00

Çocuklar, yarıyıl tatilinde muhteşem çocuk müzikali "Renkler Cumhuriyeti” ile eğlence ve sürprizlerle dolu bir maceraya hazır mısınız?


Gizemli renkler kutusu çalındı... Doğanın renkleri soldu... Şimdi herşey renksiz mi kalacak? 


Renkler Krallığı’nda, ülkeye kral olmaya çalışan kötü kalpli sihirbaza karşı verilen mücadeleyi anlatan oyunda, krallıktan cumhuriyete geçiş, sürprizlerle birlikte eğitici ve eğlendirici bir dille yorumlanıyor.

Tiyatro Çisenti, çocuk gelişiminde sanatın eğitici, eğlendirici ve sosyalleştirici gücüne olan inancıyla uzun yıllardan bu yana, başarıyla sahnelenen ve büyük beğeni toplayan, birçok özgün çocuk oyunuyla Türkiye'nin dört bir yanında, yüz binlerce çocukla buluştu. Bu oyunların bazılarını, sanatı ve kültürü destekleyen kurumların katkılarıyla gerçekleştirdi.

Enver Aysever'in yazdığı, yönetmenliğini Ünsal Sicilli, müziklerini Caner Anar, dekor ve kostüm tasarımını Şirin Dağtekin, koreografisini İpek Değer'in yaptığı oyunda, Umut Altunordu, Bilsev Anar, Özkan Ayalp, Gökhan Daldık, Aylin El, Mustafa Ergin ve Zeynep Uçucu rol almaktadır.

Tiyatro Çisenti'nin, sadece çocukların değil yetişkinlerin de büyük keyif alacağı yeni oyunu “Renkler Cumhuriyeti” yarıyıl tatilinde, 3-5-6-10-11-12 Şubat tarihlerinde saat 12.00'de Caddebostan Kültür Merkezi'nde izlenebilir.


Caddebostan Kültür Merkezi (CKM) Büyük Salon
Bağdat Caddesi Haldun Taner Sokak No.11

Gişe Tel. 0216 467 25 68


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Kıpır anneler ve cocuklarının etkinlik rehberi grubu..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...