Temizlikci bayanin kizi!

05/20/2013 09:28:00

Merhaba herkese,

Yeni bir gundelikci buldum bayan cok iyi temizlik yapiyor lakin her geldiginde 8 yasindaki kizini da getiryor ve kiz oyle soguk ki konusmuyor bile kizimla.sadece oyuncaklarini dagitiyor ben topluyorum, yemegini ben yediriyorum kadin is yapiyor diye. kizim da konussun oynasin diye etrafinda sarkilar soyluyor zipliyor. Esim homeoffice calisiyor;bugun kadin geldi kiziyla ,ici sisti iki cocuk etrafinda.

Nasil soylesem de getirmese kizini birdaha?

Kirmak da istemiyorum temizligi cok iyi.siz olsaniz ne soylerdiniz ,nasil sekilde anlatirdiniz?

Sevgiler.

Ynt: Temizlikci bayanin kizi!

05/20/2013 10:08:00

Bastan konusmamis miydiniz cocugun gelmesi konusunda?soylemis olmasi ya da izah etmesi gerekir elbette.birakacak yeri yoktur ve calismak zorundadir belki.tabi bunu siz de dusunmussunuzdur muhakkak.bi sure sonra alisirlar belki birbirlerine.8 yasindaki cocuk icin de kolay olmayabilir,annesinin baskasinin evine temizlige gittiginin farkindadir da icten ice uzulup trip yapiyordur.her gun bir baskasinin evine gitmek onun icin de kafa karisikligi olsa gerek.calismak ayip degil elbette de cocuk iste,olabilir.bunlar tamamen varsayim tabi,psikoloji okumadim.

Ortaligi dagitiyorsa oynadiktan sonra tatli dille toplamasinu soyleyebilirsiniz,annesi ztn duyacaktir,bu konuda o da mudahil olur.yemegini kendi neden yiyemiyor,onu anlamadim,8 yas kucuk dgl pek.

Ben hayatimda bir defa yardimci bayan aldim.o yuzden soylediklerim cok gercekci degildir belki.ama yine de tavsiyem idare etmeniz yonunde olurdu.hem ihtiyaci olan birine yardim etmis olurdunuz hem de icinize sindigi gibi ev temizlenmis olurdu.

Ynt: Temizlikci bayanin kizi!

05/20/2013 17:20:00

Neden siz yediriyorsunuz gerekten sasirdim bende 8 yas gayet rahat yer kendi oyle degil mi? Bencede tatli bir dille oyuncaklari dagitmamasini kirmadan soyleyebilirsiniz sizi rahatsiz ediyorsa yada ne bilim iletisim kurmaya canaladaniz gerci yapmissinizdir ama belki bir hediye falan alsaniz mesela ? Boyle yapici olmaya calisiyor cunku aslinda kadindan memnun olmaniz yani kizini getirme diyince alinabilir hangi dille olursa olsun onun kizi neticede temizlikcinin alinanindan pek hayir gelmez maalesef, cok mu duz mantik kurdum acaba? Ilk getirmeye basladiginda ne demisti sizden izin almis miydi aciklama yapmis miydi? Okulu yok mu cocugun haftasonlarii geliyor? Sanirim illede aciklama yapilacaksada esimi bagane eder soylerdim ki pekte bahane degil adam calisiyor rahatsiz olmus hakli olarak..

Cevabın:

Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...