BURAYA AÇILAN BAŞLIKLAR SİLİNİYORMU?

12/14/2011 11:54:00

2 seferdir Tupperware ile ilgili konu başlığı açıyorum ve daha sonra o konu başlığını bulamıyorum. Siliniyormu acaba? Siliniyorsada neden bilgi verilmiyor?

Ynt: BURAYA AÇILAN BAŞLIKLAR SİLİNİYORMU?

12/14/2011 12:34:00

evet 2 hafta önceki benim ilanımda silinmişti bende geçen hafta tekrar açtım habersiz silinmiş benimkide

Ynt: BURAYA AÇILAN BAŞLIKLAR SİLİNİYORMU?

12/14/2011 15:47:00

Merhaba;
Arkadaşlar öyle çok birbirini tekrar eden ve marka siparişleri alınan başlıklar açılıyor ki herkese mesaj atabilmemiz takdir edersiniz ki bazen mümkün olamıyor.
Grubumuzun en başındaki 2 konuda durumu açıklayıcı yazılar zaten vardır. Aykırı bir durum varsa konu silinir. Böyle konuları açmamanızı özellikle rica ettik ki ne sizin uğraşınız boşa çıksın ne de bizim zamanımız kaybolsun. Bu vesileyle tekrar edeyim ama detay için baştaki 2 konuya bakın lütfen; herhangi bir marka siparişi içeren konular açılamıyor ve misal aynı pazaryeri linki atılan farklı başlıklar ya da aynı konuyu içeren farklı başlıklar siliniyor. Özellikle de son açılanlar siliniyor. Bilginize.
Sevgiler...

Ynt: BURAYA AÇILAN BAŞLIKLAR SİLİNİYORMU?

12/14/2011 19:27:00

Daha önce attığımız bir mesajı nasıl buluyoruz?

Ynt: BURAYA AÇILAN BAŞLIKLAR SİLİNİYORMU?

12/14/2011 19:31:00

Sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz ya da sağ üstteki arama çubuğuna konu başlığınızı yazıp gruplarda ara seçeneğini seçip bulabilirsiniz (ki bu bazen işe yaramıyor). En kötü ihtimal de bizim çoğunlukla yaptığımız gibi tek tek sayfalara bakıp çıldırabilirsiniz =)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İkinci El

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...