Uçurtma Şenliği

05/26/2011 20:39:00

Karşıyaka Belediyesi Koçtaş İle Uçurtma Şenliği Düzenliyor. Ev geliştirme perakendeciliği sektörünün lider kuruluşu Koçtaş, Karşıyaka Belediyesi işbirliğiyle ‘Uçurtma Şenliği’ düzenliyor. Uçurtma Şenliği, 28 Mayıs Cumartesi günü, 14:00-18:00 saatleri arasında Bostanlı Rekreasyon Alanı’nda gerçekleşecek. Etkinlikte en güzel 3 uçurtma hediye çekiyle ödüllendirilirken, çocukların şenlik ruhunu yaşamaları için palyaçolar ve animatörler gösteriler yapacak ve sürpriz etkinlikler düzenlenecek.

Çocukluğumuzun en keyifli oyunlarından uçurtma uçurma Koçtaş ve Karşıyaka Belediyesi işbirliğiyle yeniden hayat buluyor. Koçtaş ve Karşıyaka Belediyesi; şehir hayatı nedeni ile kaybolmaya yüz tutmuş uçurtma uçurma geleneğini sürdürmek ve bölge halkına eğlenceli bir gün yaşatmak amacıyla ‘Uçurtma Şenliği’ düzenliyor.
En güzel uçurtmaya 500 liralık Koçtaş hediye çeki
Uçurtma Şenliği’ne katılanlar arasında en güzel seçilen uçurtmaya, Karşıyaka Uçurtması ünvanı verilecek ve 500 liralık Koçtaş çeki hediye edilecek. Yarışmada ikinci olan uçurtma 250 lira, üçüncü olan ise 100 lira değerinde Koçtaş hediye çeki kazanacak. Mayıs ayı içerisinde Mavişehir Koçtaş’ta çevre okullara ve halka yönelik olarak ücretsiz uçurtma yapım atölyesi etkinliği düzenlenmiş ve uçurtmalar atölyeye katılanlara hediye edilmişti.
Çocuklarda şenlik ruhu yaşatılacak
Uçurtma Şenliği’nde çeşitli renklerdeki cıvıl cıvıl ve birbirinden güzel uçurtmalar yarışırken, çocuklar için eğlenceli etkinlikler de düzenlenecek. Çocukların şenlik ruhunu yaşamaları için alanda palyaço, yüz boyama etkinliği, sihirbaz gösterisi gibi animasyonlar da yapılacak.

Ynt: Uçurtma Şenliği

05/26/2011 20:42:00

umarım  hava şartlarından dolayı iptal olmaz..

Ynt: Uçurtma Şenliği

05/26/2011 20:47:00

evet hava pek kötü denk geldi. banu gelirseniz haber et :)

Ynt: Uçurtma Şenliği

05/26/2011 20:49:00

bakalım cts olsun çok eğlenceli olacak gibi....

Ynt: Uçurtma Şenliği

05/28/2011 07:47:00

dikilide olmasaydık bizde gelirdik,gerçi bugün burda hava kötü izmirde nasıl acaba?haftaya yokmu bir etkinlik acaba:)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Nurturia Anneleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...