İyiki Almışım : toz mama saklama kabı

01/06/2013 16:12:00

güzel bir grup olmuş.hayırlı olsun. ilk başlık ta benden olsun. 

iyiki almışım dediğim tavsiye ettiğim ürünlerin başında gelenlerden .toz mama saklama kabı.bilen çoktur ama hatırlatmak istedim. sütüm az olduğu için bebeğimi mama takviyesiyle büyüttüm. birde emzirmemin mümkün olmadığı ortamlarda çok işime yaradı. içinde 3 bölmesi. bebek bir defada kaç ölçek mama içiyorsa evden her bölmeye o kadar koyup çıkıyordum. mama kutusu falan taşımıyordum yanımda. daha sonraları ise ( mama ihtiyacımız bittikten sonra ) attıkmı ? hayıırrr. bir gözüne leblebi bi gözüne kuru üzüm koyduk. Araba yolculuklarında kurtarıcımız oldu :)) bir defasında çorba bile denedim .dışarıya sızmadı ama gözler arasında birbirine sızmış. bizimki nuby markaydı. ezcanede 10-12 tl arası. Daha pahalılarına gerek yok.Biz tepe kullandık hakkını verdi :)) 

Kısacası tavsiye ederim :) BEĞENDİM. 

bizimkinin resmini bulamadım ama ayı işi görüyor hepsi . 

Birde resim ararken gördüm. Hepsiburada da bu üründen 3 tl ye gördüm.Ama sadece 1 adet kalmış. Belki alacak olan olur.Yazayım dedim . burada  .markasını bilmiyorum ama 9.90 dan 2.99 a düşmüş. 1adet kalmış. 

Ynt: İyiki Almışım : toz mama saklama kabı

01/06/2013 16:14:00

Ynt: İyiki Almışım : toz mama saklama kabı

01/06/2013 16:25:00

evet bu durumd iyi ki almışsın yahu.. :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
beğendim / beğenmedim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...