En çok arıza çıkardıkları durumlar

<123456>
07/30/2010 04:59:00

Üyenin kendi isteğiyle / ya da kurallara aykırılıktan dolayı üyeliği sonlandırılmıştır.

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 05:07:00

İstediğini yapmadığım zamanlarda sırtüstü yavaşçaaa:))kendini yere bırakıp ağlıyor.Bazen bağırmasından küçük dili sallanıyor hehe çokkomik ama yanında gülemiorum gururu kırılmasın diye:)))))))))))

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 05:19:00

şu sıralar en çok parktan eve gelmek istemiyor..

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 05:29:00

yemek istediği şey ne olursa olsun eline vermeyince kıyamet kopuyor.Yay gibi o bell bir bükülüyor.Bu sıralar şu moda:kendini yüzü koyun yere savuruyor ağlamayı kesip homur homur nefes alıp veriyor küsüyo aklınca.Bende şarkı söylüyorum küsmee küsme küsmeeeee(sesimden duymalısınız daha eğlenceli :P)
iyi hadi al ye dediğimde bi sinir krizi daha.zamanında vermedim die sanırım..

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 05:45:00

biz en çok banyo sırasında duşu eline vermediğimizde ve banyodan çıkarken deliriyoruz...bıraksak bütün geceyi orada geçirebilir.

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 05:56:00

:) çok doğru söylüyorsun aynen o mesaj cuk diye oturuyor çünkü.bundan sonra benimde felsefem inadım inat, dötüm iki kanat :) :)

yukseltur;bizimde banyo işimiz bu ara aynen öyle oldu ben hala cesaret edemediğimden babayla beraber yıkıyoruz ama duş hep hanımın elinde olacak beni ıslatacak yoksa zil gibi sesiyle başlıyor bağırmaya.zaten duşakabin döt(bun hulyadan öğrendim:P) kadar yer.çook bunalıyoruz bu banyo işinden

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 06:02:00

Banyodan çıkmamak için kendini yerlere atabilir.. Çözümüm mü? Bırakıyorum oynasın, sonra gelip bak çok buruşmuşsun çıkma zamanı gelmiş hadi diyorum, çıkıyor :)

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 06:36:00

bende şöyle örnekleyeyim.Şahane mutfağımın 3 çekmecesi var üste zaten uzanamıyor(du)orta çekmecede tahta kaşıklar,kepçeler vs var.oraya izin verdim hep işimi kolay yapayım die.orayı dağıtıp durur.En alttada ufak şeyler kabartma tozu,vanilinler v.s yırtıp tozutacağı şeyler yani.
orayı her açtığında burası sana yasak orta çekmeceyi açabilirsin dedim ve ayağımla kapattım.Şimdi kendi açar gibi yapıyor sonra ayağıyla itiyor.Açma deyince arıza çıkarmıyor.Ama ben olmadığımda açıp dağıtmak için can atmıyor da değil :D

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 07:02:00

Evimiz bahçeli ve batu sürekli bahçeden de dışarı çıkmak istiyor.Yol çok hareketli değil ama çok bozuk bir yol.Geçen düştü ve yüzü sıyrıldı,dudağı patladı yani o kadar anlayın!

Ben de artık sokağa çok fazla çıkartmamaya karar verdim.Ve şu an sürekli bahçe kapısının önünde,sürekli dışarı çıkmak ister bi halde!

Çığlık çığlığa,ağlamalar,sızlamalar!!Of diyorum offffff..Çözüm bahçede muhtelif oyunlarla oyalama,suyla oynama vs.Oyun bitince hemen kapının önünde ama alışacak inanıyorum..

Bi de bişeyi yapmaya ığraştı beceremedi,hemen arızaya geçiyor.Çok da uğraşmıyor aslında bir iki yokluyor baktı olmuyor atıyor yere sinirle elindekini.Ya da bana tutuşturuyor al yap diye.Hoşlanmıyorum bundan istiyorum ki biraz uğraşsın.

çOK sabırsız çokkkkkkkk!

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 07:12:00

Bizimki biraz erken başladı maalesef:( Dün oyuncak sepetinin içinde kağıt para bulmuş (o para oraya nasıl girdi hala düşünüyorum) elinden almak için yumuşakça aaa annecim hadi onu bana ver dedim, cümlem bitmeden ağzına tıkıştırmaya çalıştı. Ben almaya çalıştıkça elinde para, kendini yerden yere attı, kolumu çimdikledi. Dişlerini öyle bir sıkıyor ki, alnı mosmor oluyor. Ve daha HAYIR kelimesinden anlamıyor:( Eline ne geçirse önce yere atıyor, sonra üstüne basıp, ayağını döndüre döndüre eziyor. Ayy bu kız nasıl böyle yabani oldu anlamadım. Ama yabancı birilerinin yanında süt dökmüş kedi:) Kahkahalar, cilveler, cici yapmalar, kucaklarına gitmeler...... Bütün zoru benle sanırsam.

Ynt: En çok arıza çıkardıkları durumlar

07/30/2010 07:13:00

Herşey benim diyo bugünlerde.Mesela dışarı çıkarıyorum çocuklarla oynasın diye topuyla.Top elinde ne kendi oynuyo ne kimseyi oynatıyo.Öyle sıkı sıkı tutuyo.Yerden bişey alıcak mesela menimmm(benim demek) herşey onun.Aslında paylaşımcı olabilse biraz daha iyi vakit geçirecek ama

<123456>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Çocuklar Krizde

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...