adidas yarışma

11/06/2009 15:08:00

adidas'la yaptığımız işbirliği sonucu her ay üç kişiye hediye çeki veriyoruz. Yapmanız gereken tek şey, çocuklarınızın adidas ürünleri giymiş bir şekilde fotoğrafını çekip bize yollamak! Jürimiz en orjinal, sevimli, şeker (tamamen sübjektif!) üç fotoğrafı seçiyor, biz de hediye çeki veriyoruz..

Ynt: adidas yarışma

12/15/2009 08:57:00

merhaba
Öncelikle süper bir dergi bunu belirtmek isterim.Sorum dergide adidas mağazasında resim çekin yazyordu sanırım yanılmıyorsam.Ama dergideki resimlerde evdeydi.Bende kızımın resmini öndermek istiyorum . Evde adidas ayakkabılaıyla (malum dayısından gelen ilk hediye olmasıda biraz tuhaf ya)çekip göndrmek niyetindeyim.  Kimbilir belki benim çiko kazanır :)

Ynt: adidas yarışma

12/20/2009 20:31:00

ilk basta oyle bir sey yaptik, hani herkesin adidas'i olmayabilir ama gidip adidas magazasinda cektirseniz bile olur gibisinden ama sonra bir baktik, herkes normal fotograflarini gonderiyor, ondan vazgectik.. istediginiz bir fotografi gonderebilirsiniz, dergideki e-mail adresine yollarsaniz otomatikman elemelere katiliyor! :)

Ynt: adidas yarışma

07/15/2010 14:46:00

merhaba adidas yarışması için fotoğrafı hangi adrese yollayayım?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
ALL for kids

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...