ANNE-ÇOCUK NEFES EĞİTİMİ

09/29/2011 22:08:00

Nefes Teknikleri ile dikkat, motivasyon, konsantrasyon, odaklanma, gevşeme, bırakma, izin verme, stres topraklanması oluşturabilirsiniz. Olaylar ve kişiler karşısında kendinizi kontrol edebilir, sinirlerinize hâkim olmayı öğrenebilir, irade, duygu, ego kontrolü kazanabilirsiniz. Diyafram kullanımı ile nefes almayı öğrenebilir, düzgün konuşma ve şarkı söylemeyi gerçekleştirebilir, yaşlanmayı geciktirebilir, uzun ve sağlıklı bir yaşama geçebilirsiniz. Nefes teknikleri ile bilinçaltınızı boşaltmayı ve zihni kontrol etmeyi öğrenerek yaşam kalitenizi ve kaderinizi değiştirebilirsiniz. 
 
PEKİ YA ÇOCUKLAR VE NEFES?

 Nefes Calismalari cesitli zihinsel ve fiziksel rahatsizliklara karsi onleyici bir faktör olusturur. Nefesle calismanin en onemli ozelligi eglenceli olmasidir  Nefes teknikleri, cocuklara erken yasta ogretildigi ve duzenli bir sekilde yaptirildigi zaman cok sey kazandirir. Cocuklar daha sakin olmayi, dengeyi, uyumu, huzuru, kendilerini taniyip, kendilerine guvenmeyi ogrenirler.

ATÖLYE PROGRAMINA DAİR DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZİME MAİL ATINIZ.

İLETİŞİM

EDNİA COACHİNG

EDA DİLHAN AYDIN

TEL:0 312 467 0 700

GSM:0 533 601 33 51

           E-MAİL:info@edniacoaching.com

ANKARA  ADRES:TUNALI HİLMİ CADDESİ GÜNİZ SOKAK 35/9


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...