Duyusal Havuzlarımız

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/02/2012 11:34:00

çok teşekkürler sedefvedefne ;)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/02/2012 14:51:00

aslında bende florian gibi düşünüyorum. aynı link üye olduğum bir çok grupta (her güne bir aktivite, gelişime katkıda bulunacak aktiviteler, montessori eğitimi, üçüne de üyeyim)paylaşılınca sayfamda sol tarafa baktığımda tamamen enduruyanımın güncellemelerini görüyorum ve sık sık link verdiği içinde başka üye olduğum gruplarda ki bir çok konuyu kaçırıyorum mesela.  bu yüzdende tek tek girip gruplara bakmak durumunda kalıyorum. bende paylaşımlarınızdan memnunum ama üye olduğum bütün gruplarda aynı linki defalarca görmek itici oluyor biraz. sanırım florian da bunu demek istedi.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/03/2012 04:11:00

ozalp07 bu sorun sanırım benle ilgili deği..nurtinin sistemi böyle ve de birden fazla aynı amaçlı grup açıldığı için böyle..

evet yanda tüm gruplarda paylaştıklarım aynı şekilde görünüyor olabilir..
fakat 1 gruba üye olupta diğer gruba üye olmayan anneler var bu yüzden gözden kaçırmasınlar diye yayınlıyorum..dolayısı ile siz aktif olup her grupta bulunduğunuzdan görüyorsunuz..
ama herkes göremeyebilir..
bunlar için birşey düşünüyorum farklı bir fikri olan da söylesin site yöneticisine mail atalım farklı birşey oluşturup ona göre sitede program yazsınlar bize ilaveler yapsınlar oradan paylaşalım 

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/13/2012 20:09:00

ben de sol tarafa baktığımda hep sizin güncellemelerinizle karşılaşıyorum ve bundan gayet memnunum.çünkü gerçekten çok hoşlar...devamını diliyorum...

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 07:26:00

teşekkür ederim  ebruveduru

ama bundan hoşlanmayanlar olmuş ve admine şikayet edilmiş..admin 1 hafta hesabımı dondurdu hesaba bugün girebildim..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 08:10:00

Ne garip ..Şaşırıyorum..Hayret ediyorum..
Çocuğu ile vakit geçirmeyi bu vakitte neler yapabileceğini bilmeyen çook anne var..Böyle güzel çalışmalar yapmanın yanı sıra bunları resimleyen diğer annelerin ufkunu açan başka bir anne neden böyle yıpratılmaya çalışılıyor anlamıyorum...
Farz edelim blogunun reklamını yapıyor; blog da ne var?? Yine birçok faydalı bilgi güzel paylaşım..Amaç paylaşmaksa neden bu çaba köreltilmeye çalışılıyor?
Ben de kızımla çooook aktivite yapan ama bunu paylaşmaktan aciz bir anneyim..Tembelim, sistemli değilim..sonuçta bunu yapabilen anneleri görünce rahatlıyorum sanki üzerimden yük kalkıyor..Neyse Enduruyanım var neyse ayşe var fatma var bu işi kotarıyor diyorum..İçimde en ufak bir başka amaca yönelik bir his uyanmıyor..
Enduruyanım'ı malesef tanımıyorum..en son gittiğimiz bir çocuk oyununda tanışmayı umuyordum ama öncesinde programlamadık vs.olmadı..tanıyıp arkadaşım zannedip de arka çıktığımı düşüğnenler için yazıyorum..
Burada gösterilen anlamsız tepkiler yüzünden küsen giden çok değerli anneler biliyorum..
Duru'nun annesini küstürmeyin lütfen...
Sevgiler,
Pınar Altun

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 08:16:00

ervinveannesi + 100000

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 09:07:00

Pınarcım çok teşekkürler, gerçekten yazdıkların benim için çok değerli..

Çünkü bana yapılan bu haksız davranış çok zoruma gitti..aslında bende gitmeyi düşündüm..hesabımı kapatmayı..ama sağolsun buradan tanıştığım ve  görüştüğüm birkaç kişi mail attı..onların ve diğer listemdeki arkadaşların hatrına devam ediyorum..ama bundan sonra sık paylaşımda bulunmıycam..
benim blog tanıtımına ihtiyacım yok..internet uçsuz bucaksız bir okyanus..
benim amacım hem paylaşmak yardımcı olmak ve paylaşımlarıma yeni fikir üreten annelerin fikirlerinden yararlanmak..

senle tanışmayı çok isterdim hatta Poyraz'ın annesi beni sorduğunu söyledi tam ben onu gördüm sen gitmişsin..ama ne yapalım başka sefere kısmetmiş..:)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 09:12:00

berk99 teşekkürler..:)

ha şunu da söylemek isterim..
burada (ama az ama çok sayısını ölçemiycem) paylaşımda bulunan kişilerde mevcut o ayrı..bilmem anlatabiliyormuyum??

bundan sonra sık paylaşımda bulunmıycam yada hiç bulunmıycam bilmiyorum şimdilik..üzgünüm o yüzden kafam karışık..
ama nasıl ki bazı istemeyen kişi yada kişilerin "sık paylaşıyorum" diye şikayet etmeye ve bana ceza uygulamaya hakları varsa, isteyen kişilerin de "paylaşmıyorum" diye şikayet etmeye hakları da vardır herhalde :)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 09:31:00

size şunu söyleyeyim ben bloğunuzu sizi burada görmeden biliyor ve takip ediyordum.Bir kaç kişinin  yorumuna bakmayın siz.Ayrıca yasa dışı bir işte yapmıyorsunuz sonuçta:))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...