Duyusal Havuzlarımız

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 09:49:00

Burası internet ortamı ve herşey makbul .Diğer arkadaşlarada birşey diyemiyorum ama ben çocuğumla ilgili olduğu için giriyorum buraya ve çocuklarla ilgili her paylaşımda bende memnun oluyorum yapsamda yapmasamda.

Bundan bir hafta öncede benim bloguma bir arkadaş aktivite gezi diye çocuğun canını okuyorsunuz çocuklarınız bir deri bir kemik kalmış v.ss aklıma gelen bunlar diye yorum yapmıştı güldüm geçtim.Sende öyle yap.

Ben seni bloumundan takip ediyorum benim için paylaşman yada paylaşmaman önemli değil ama yinede iyi düşün başka anneleri.

Güzel paylaşaımkar dileğiyle

 

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 10:00:00

handem2;

teşekkür ederim..beni tanımayan ama yaptıklarımı beğenen kişilerden bunları duymak güzel:)..
haklsınız..kaçakçılık yada ahlaka aykırı söz yada yayın yapmadk şunun şurasında ağzımızın tadı bozulmadan muhabbet sohbet eşliğinde fayda sağlamaya çalışıyoruz :)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 10:12:00

bella haklısın..


doğru diğer anneler faydalanamaz o durumda.. belki biz buradayız ve bilinçliyiz diye zannediyoruz ki her anne biliyor benden bulmazsa başkasından bulur fikir edinir ama öyle olmuyor..
blogtan aranan anahtar kelimelerden takip ediyorum..yada mail adresime gelen maillerden..okadar çok çocuğu ile vakit geçirmek isteyipte ne oynayacağını nasıl oynayacağını bilemeyen anne var ki onlara da ulaşmak lazım birşekilde..
onlarında maillerini elimden geldiğim kadar ve bildiğim sürece "kimseyi kırmadan, incitmeden, sert çıkmadan" büyük bir zevkle yanıtlıyorum..ama
Nasreddin hoca ve eşeği hikayesi bugünlerde aklımda..bilirmisiniz o hikayeyi..
hani ne yapsan millete yaranamıyorsun ya o hesap:)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 12:36:00

mrb,

bizde evde önerilerinden yararlanıyoruz..

tesekkürler.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 12:53:00

ben teşekkür ederim:)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/16/2012 16:23:00

Bence önemsediğiniz gruplara yazmaya devam edin. Cocuğunun egitimi ile ilgilenen bir anne ulaşır size emin olun. Ben hic bir sekilde tanimazken ilk arttığım kelimeyle bloğunuza rastlamıştım..

Bu tarz seyler can sıkar ama çabanız deger verdiginiz bir amac uğruna ise görmezden gelinebilr.

Sevgilerle..

Etka'nin annesi:)

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 04:56:00

Bence de bu sorun senin değil nurtinin sorunu. Ben nurtide en çok aktiviteleri takip etmek için bulunuyorum. Madem sol tarafta, başka gruplar altında aynı içerikler sıkça çıkıyor, o zaman o grupları birleştirsinler hesapları donduracaklarına. Site içi bir çalışma yapılması daha uygun olacaktır. Örneğin gelişime katkıda bulunacak aktiviteler ve her güne bir aktivite birleştirilebilir.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 04:57:00

Bu arada bloğunu reklam için değil, biz annelere destek için kullandığını düşünen biriyim. sevgiler...

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 05:31:00

enduruyamin paylşımlarınız için size çok teşekkürederim.devamını diliyorum sizi sürekli takip ediyorum çok güzel paylaşımlarınız var.ayrıca reklama ihtiyacınız olduğunuda düşünmüyorum:))

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 06:40:00

anka34 çok teşekkürler..

bende ilgili ve önemsediğim grupların kategorilerine göre yazmaya çalıştım ama Cnnp'nin dediği gibi sanki insanlar ve admin benim sorunummuş gibi faturasını bana kesmeyi daha kolaycı buldu..hemde küçük bir çocuğa ceza verirmiş gibi uzaklaştırma cezası aldım sert bir üslupla..Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...