Duyusal Havuzlarımız

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 11:11:00

:OOO şuan gerçekten şaşkınlık içindeyim..


Ben geçen salı giremeyince hesabıma ne olduğunu anlamadım ilk seferde sizin gibi..
panik oldum..Birileri benim şifremi kırdı da girmemi engelledi diye (çünkü hesap yanlış diye uyarı veriyor donduruldu demiyor)..
Daha sonra tüm kullandığım şifreleri değiştirdim kredi kartlarımı kontrol ettim..Daha sonra admine mail atınca söylediler bu şekilde..Yani bana kimsenin ne hakkı var ki hesabımı dondurup üstüne haberim olmayarak korku yaşatmaya...
Yani anlayacağınız sordum da öğrendim..Yoksa sizin gibi hiç haberim bile olmazdı hesabım kitlenmiş donudurulmuş filan..
Ki ben bu olay çıkmadan önce daha düne kadar bu sitenin linkini ve logosunu bloğumda yayınlıyodum..Bazılarının demesi ile TANITIM yapıyordum..bana ne yararı vardı?? reklam ücreti almam birşey etmem hiçbir bağım da yoktu ama içimden geldi yararlı olur diye logoyu koydum ki site duyulsun diye..

Ve bir de tekrar aynı şekilde olursa uyarı yapılmadan hesabımın silineceği ve de birdaha üye olamayacığım diye de eklenmişti gelen mailde..
Aynen öyle burada siz olmazsanız biz anneler olmassa paylaşım olmassa bu sitenin durmasının bir mantığı yokki ozaman yani dursa da kime yararı olur??..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 12:07:00

çocuklarımızla geçireceğimiz vakti daha verimli hale getirmek ve aklımıza gelmeyen farklı şeyleri görmek amacıyla nurturia yı ziyaret ediyoruz, sohbet etmek için değil.ama yavrularımıza ayıracağımız bu değerli zamanları da bu durumu anlamaya çalışarak,yazılanları okuyarak,üzülerek harcıyoruz.

böyle değerli paylaşımları olan birine bu şekilde davranılması benim kafamda site yöneticileriyle ilgili sorular oluşmasına neden oldu...
belkide kendi sitesine fazla ziyaretçi toplayamamış birinin kıskançlık sonucu yapmış olduğu bir şikayete yöneticilerin itibar etmemesi gerekiyordu bence...
ya da daha kapsamlı bir araştırmadan sonra hareket edilmeliydi kii o zaman da burada yazan insanların enduruyanım dan ne kadar faydalandığını ve etkinliklerini severek takip ettiklerini görmelilerdi...

sadece yazık diyorum...

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 12:24:00

Enduruyanim, site yönetiminin haber vermeden böyle bir şey yapmasına hem üzüldüm hem de anlam veremedim. Ben düşüncemi açıklamış ve sizden de açıklayıcı cevap almıştım. Keşke işler bu şekilde saygı çerçevesinde yürüse de kimse mağdur olmasa. Umarım bir daha kimsenin başına gelmez. 

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 12:31:00

Ben site yöneticisine grupları birlşetirmenin bir çözüm olabileceğine dair mesaj attım. Herkes fikrini yöneticiye atarsa ortak bir çözüm yolu bulunur.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 14:10:00


gerçekten destekleriniz benim için ve benim gibi düşünüp paylaşan anneler için önemli..

florian sizin zaten kötü bir niyetiniz olmadığını anlamış ve açıklama yapmıştım..gerçekten bu durumdan dolayı üzüntünüzü anlayabiliyorum ayrıca teşekkürler..

ebruveduru çok teşekkürler..ne yalan söyliyim ben de senle aynı şeyleri düşündüm..yada o kişiler admini yakından tanıyorlar bilemiyorum..bende anlam veremediğimden bu şekilde yorumlayıp anlamaya çalışıyorum..

oshin beğenmenize sevindim keşke herkes sizin gibi düşünse..kimsenin hevesi kırılmasa..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/17/2012 14:12:00

cnnp bende mail atıyorum ve isteyen arkadaşlar da site destek bölümünden dile getirebilirler isteklerini..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/18/2012 10:28:00

"ama 1 den fazla gruba üyeyim o yüzden diğer gruplarda da görüyorum aynı paylaşımı itici oluyo" dyen oldu..  
 bu cümle ile bana cevap hakkı doğmuş oldu. evet ben paylaşımlarınızı beğendiğimi ama yukarı da yazan rahatsızlığımı   dile getirdim. siz de cevap yazdınız zaten.  aynı zaman da sanki ben şikayet etmişim gibi bir izlenim yaratmışsın. ben olsam emin ol direk söylerdim. ben veya başkası,  bir şikayet olduğuna göre  ve yöneticilerde dikkate aldığına göre bir  sorun var demek ki....   ben kendimce çözümü şöyle buldum. tek grupta kalacağım. nasılsa paylaşımlar aynı. umarım sorun kısa zamanda çözülür. 

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/18/2012 12:48:00

bunu sizinle konuştuk ve sorun olduğunu anladık..evet ben de açıklama yaptım..

sizin dediğinizi alıntı olarak yaptım çünkü yaşadığım problemin kaynağı böyle sistemsel bir sorundan kaynaklı olduğunu ve bu sistemsel sorunun benim kişisel paylaşımlarıma mal edildiğini gösterebilmek ve anlatabilmek içindi .yoksa sizin şikayet ettiğinizi düşünerek değil..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/19/2012 11:12:00

ben attığım mailde kısıtlamanın şikayet üzerine yapılmadığı yanıtını aldım, bilginize. grupları birleştirmek de grubu açanların emekleri düşünülerek mümkün olmuyormuş. yani onlar istemeden böyle bir şey yapmıyorlarmış.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/19/2012 13:15:00

ben olayı hala tam anlayabilmıs degılım gunlerdır burda ne konusuluyor dıye merak edıp okuma fırsaıtm olmadı cunku 2 bebegım var evde hem AKTIF bir anne hem ev kadını olmak kolay degıl. daha yeni okuyabildim burayı. kendımden biliyorum ki aynı seyleri heryere tekrar tekrar yazmak kendimi dusunecek olursam 2 bebekli aktıf bir anne ıcın mumkun degıl o yuzden lınk vermek kacınılmaz bır sonuc. ben netteki paylasılan bloglardan zamanında cok faydalandıgım ıcın cok tesekkur ederım degerlı zamanlarını dıger annelere sahıp oldukları fıkır ve oyunları paylastıkları ıcın.  ve ben de yenı ve degısık fıkırlerımı her yerde ayrı ayrı paylastım 2 yıldır ve 2. oglum dogdu sımdı eskıden yaptıklarımızı arıyorum ve bulamıyorum. ılk oglumda neler yaptıgımı unutmusum ve paylasımd abulundugum sıtelerın arsıvlerıylşe netten anlamayan bırı olarak gunlerdır ugrasıp cıkarmaktansa bu sefer dıger anneler gıbı bır blog acıp orda bırıktırmeye karar verdım ben de. bır de anlamadıgım sey bır blogun bir anneye ne gıbı bır getırısı olabılır? benım de var ve bana kattıgı tek sey yaptıgımız aktıvıtelerı sıstemlı bır sekılde kaydedebılmem. baska bir faydasını gormemdım acıkcası


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...