Duyusal Havuzlarımız

<123456>

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/19/2012 14:03:00

teşekkürler poseidon

 ve seninle aynı fikirdeyim arkadaşım :)
senin de bloğunu sıkı bir şekilde takip ediyorum..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 06:58:00

cnnp demek şikayet falan yokmuş ortada . enterasan.  ortada bir yalanmı var yanlış anlamamı merak ettim şimdi

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 07:39:00

enduruyanım ın sözkonusu mesajını, dert ortağımda da görmüştüm. belki konusu farklı bir grupta (ne den olduğunu bilmiyorum) . olmuş olabilir.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 13:38:00

Cnnp ve ozalp07 ozaman ortada yanlış anlaşılma olduğunu düşünmüyorum..bana denilen şuydu

" Aktif konular sayfası sizin kullanıcı adınız ve blog linklerinizle doluyor. Her açtığınız konuda grup üyeleri gruplarım alanında görüyor, yöneticiler mail alıyor. Sırf benim Inbox'ıma 3-5 mesaj yağıyor Nurturia'dan sizin konularınız için her gün. Bunun dozunu ayarlamak sizin sorumluluğunuz"

Peki bu şikayet değil de nedir??bunu derken sizce ben yanlış anlamış olabilirmiyim???yada gizlenen doğru söylenmeyen birşeyler mi var??

Eger şikayet yoksa dedikleringibi adminin canı sıkıldı psylaşım yapılmasını istemedi.. Nedenini sorduğumda da bana böyle bir bahane türetildi demek ki?

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 13:47:00

Momoveannesi dediğinizi de söyliyim hemen benim bloğumda sadece aktivite yok çocukla ilgili herşeyden yazıyorum.. Dert ortağım benim grubunda uyumayan çocuk, emmeyen çocuk, 2 yaş sendromu vb. Gibi yazıları paylaştım grubun içeriği ile alakalı, ama onlarda silindi aktivite paylaşmadım yani..ha ilk paylaşım yaptığım zamanlar site kullanımını bilmediğimden istanbul anneler ankaralı anneler de de paylaşmıştım genel grup oldukları için içeriği görünce onlardan vazgeçtim ztn ben.. Sırf aktivite konulu olanlsrda paylaşmaya başladım sonra..

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 19:33:00

Yok yanlış anlaşılma demedim, bana gelen mailde şikayet üzerine değil de kendi kriterleri üzerine paylaşım yoğunluğu ile enduruyanımı uyardıklarını, bir değişiklik olmayınca kısıtlama kararı aldıklarını yazmışlar.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/21/2012 19:54:00

Enduruyanım,
Daha öncesini bilmiyorum. Sizin paylaşımlarınızla ilgili şu son yoğun paylaşımlarınızdan sonra farkındalığım oluştu ve bu esnada Duyusal havuz konulu bir paylaşımınızı dert ortağımda gördüm. Konuyla ilgili yalnış yer olduğunuda bir arkadaş hatırlatmak istemişti.
Herneyse, yönetim konuyla ilgili bilgi vermiş zaten. Sadece konuyla ilgili gördüğümü paylaşmak istedim Işık tutar diye.  Paylaşmaya devam. İyi çalışmalar.

Ynt: Duyusal Havuzlarımız

10/22/2012 05:28:00

momoveannesi,

ben aktiviteler ile ilgili konuyu dert ortağımda paylaştığımı hatırlamıyorum inanın..
dedim ya zaten dert ortağıma uygun paylaşımlarım da oldu çocukla ilgili ama uygun bulunmasdı oraya
sanırım orada daha çok kocasından ve kayınvalidesinden şikayetçi olanların muhabbetleri olması gerekiyor :)

<123456>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...