cakmaklı ayakkabı salaklıgı :)

11/29/2010 09:13:00

bu aralar yenı ve eskı salaklıklarımı bu grup sayesınde hatırlıyor ve ben gercekten cok salak bı anneyım heralde demeye basladım.
bayramdan once benım aılemın evıne gıttıgımızde bir balkon sefası sırasında gerceklestı.
havanın cok guzel oldugu bı gundu. balkonda annemle kahve keyfı yapıyorduk. bı taraftan Ada da balkonda gezıyordu. bahcelı ev oldugu ıcın Ada cok eglenyor oralarda. cıcekler bocekler kedıler yoldan gecenler...
bızde fırsattan ıstıfade annemle Ada nın mamasını orada yedırelım dedık. neyse oyalama cabaları sırasında Ada nı  ayakkabılerı cıkarıldı. annem de cakmagını Anın ayakkabısını ıcıne atıp oyalıyordu. neyse aradan bıraz zaman gectı Ada artık asagı ınıp yurumek ıstedı. ben de ayakkabılerını gıydırdım. anneannesıyle ıcerı gırdıler hatta. ıcerden mızıltılar ve gulmeler gelıyo ama anlayamadım tabı eglenıyolar dıye dusundum.
been.. yanı salak anne.. cocugun ayagına ıcınde cakmak olan ayakkabıyı bı guzel gıydırmısım. farkettım gıyemedıgını ama ayagını tam duz tutmadı basınca tam gıyer dıye dusundum. ıcerı gırınce ayagını gosterıyomus anneme. anneanne anneanne dıyomus bı taraftan da. tabı annem cıkarınca ayakkabıyı hersey anlasıldı. tabı annemın dılıne dustum o ayrı :)


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Anne - Baba Salaklıkları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...