doğum günü partisi

03/15/2011 14:24:00

Arkadaşlar bu Haziran bebişlerimiz 1 yaşına girecek. 1 yaş özeldir diye düşünüyorum. Çok değişik şeyler yapma isteğiyle birlikte gayet tecrübesizim. Bilmiyorum siz ne durumdasınız?Burda fikirlerimizi paylaşabiliriz. Evde mi,dışarda mı kutlamalı?Bebeğinize ne hediye alacağız*Nasıl bir pasta? gibi konuları konuşalım derim ben:))

Ynt: doğum günü partisi

03/15/2011 14:31:00

benim en çok kafama takılan soru ben oğlumun arkadaşları ve kendi arkadaşlarımı (babaanne dede bingo ) çağırmak istiyorum ama birde teyze hala vs gibi aile büyükleri var (hepsi eşimin tarafı bizimkiler başka şehirde ) ayrı ayrı iki tane yapsam çok yorucu olacak yapmasam hem çok kalabalık hemde alakasız bir grup olacak..böyle müzikli vs istiyorum kafaları götürmeyecek çağırmasam duyacaklar niye çağırmadın diyecekler.


işte benim en büyük sıkıntım!

Ynt: doğum günü partisi

03/15/2011 20:59:00

Ben kızımın bir yaş doğum gününü evde ve iki kez kutlamıştım aynı sıkıntı yüzünden!!! İlk gün aile bireyleri ile akrabalar, ikinci gün kendi arkadaşlarım ve komşular vs... Evet çok yorucu oluyor olmuyor değil,,, ama zaten akrabalar ikinci doğum gününden haberdar olmuyorlar ve o gün biraz kasılıyor insan ama ikinci gün acısını çıkarıyorsun arkadaşların ve sadece senin sevdiklerinle ve daha genç bir toplulukla gönlünce eğleniyorsunnnn.. Ama oğlum için şu an ne yapacağıma henüz karar vermedim. Hep bir party evi düşüncesi vardı bende. Eğer babamız ?? razı olursa belki party evinde yaparız 1. yaş doğum günümüzü herkes bir arada çıkar. :)))

Ynt: doğum günü partisi

03/15/2011 21:13:00

Tunam 10. bence çok değişik şeyler planlıyorsan pary evleri iyi bir çözüm olabilir çünkü orada animatörler, slayt gösterileri vs bir çok imkan oluyor. Bir arkadaşım da ilk yaş doğum gününü yeşillik ve kaz gibi hayvanların doğal olarak ortamında bulunduğu çok şirin bir parkta açık havada yapmıştı. Masalar vardı. Her erzağı yanında getirmişti. Ve birbirini tanıyan insanlar değişik masalarda grup olarak oturmuş ve güzel havanın ve yemeklerin tadını çıkarmışlardı. Doğum günü çocuğu zaten diğer çocuklarla koşup oynarken, anne yada baba değişik masalara uğrayıp hatır gönül almıştı. Benim konsept itibarı ile çok hoşuma giden bir doğum günü olmuştu. Kızım kış bebeği olduğu için ben de özenmiş ama sadece hevesim kursağımda kalmıştı.
Hediye konusuna gelince bence kasmaya gerek yok çünkü hediye olayını henüz algılama döneminde olmayacaklar ve ne alırsan al kıymet bilmeyecekler:)) Ama ileride 'bak ben bunu sen 1 yaşındayken aldım' diye bir cümle kurmak istiyorsan şu anda işine yaramayacak ama saklanacak ve hatıra olabilecek şeyler seçilebilir. Onun dışında zaten çoğu insan kıyafet alacağı için sen oyuncak türü şeyler alınabilir.... Bu arada ben ne kadar kafa yorduysamda kızıma ilk yaşında ne aldığımı hatırlayamadım:)))) Çok kötüüüü bunadım galiba:)))


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2010 haziran doğan bebekler

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...