limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

<12>
10/06/2011 19:52:00

yıkanabilir bebek bezleri ile ilgili pek bir bilgim yok. demeye başlamak için iyi bir fırsat olabilir. kullananlar yorumlarını yazabilir mi?

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/09/2011 18:37:00

bu markayı bilmiyorum ama türk yapımı olanı kulladım. bikere, çok kaba ve yıkanınca hemen kurumuyor. hiç memnun kalmadım. hemen aşırı sızdırma yapıyor. üstelik bebek 10 kilo olasıya kadar kullanılabileceği yazıyor fakat 7 kilo olduğunda küçük gelmeye başlamıştı bile. mail attım cevap veren olmadı. akıllanmadım bide mayo bebek bezlerinden aldım aynı firmadan müthiş sızdırıyor. sızdırmaz diye yazıp satmasalar lafım yok. onunda lastikleri çok sıkı, miniğimin belinde çok kötü iz kalıyor.
herhangi bir markanın alıştırma külotlarından aldım daha memnunum hemde 6 lira. benim deneyimim böyle.

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/09/2011 18:48:00

babyneo kullanmışsınız sanırım, aynı sorunları biz de yaşadık, hatta bir de cırtcırtları maya'nın karnına sürterek tahriş etti hep, firma şikayetleri daha önce hiç duymadığını söyledi bi de :(


şu an kushies kullanıyorum, yeniden yıkanabilir bez yine, memnunum.. ama fuzzibunz ve babynap'ı da denemeyi düşünüyorum..

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/09/2011 18:55:00

evet babyneo. az parada değil. bedava olsa kaç yazar.
burdan duyurabildiğim kadar duyurmak istiyorum.

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/09/2011 18:55:00

oğlumun poposunda 2 haftadır mantarlaşmış pişik oldu. o yüzden yıkanabilir beze geçmeyi düşündüm.
fuzzibunz ile ilgili de iyi şeyler okudum, ama yine de kararsızım açıkcası.

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/09/2011 18:58:00

valla pişik anlamında yıkanabilir bezleri kesin öneririm ben, biz kullanmaya başlamadan önce çok fena pişikler yaşıyorduk, maya'nın poposu o anlamda biraz hassas sanırım, şimdi de kızardığı oluyor ama hiç birşey yapmadan ertesi güne pırıl pırıl oluyor, krem vs. kullanmayı uzun zaman önce tamamen bıraktık.. 


ama dediğim gibi babyneo almayın, başka markalara bakın bence de..

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/27/2011 17:21:00

sevmedim fuzzibunz'ı, bir kere polyester, pamuk veya bambu değil. ikincisi bel lastiğini söyledikleri oranda sıkarsam maya'nın belini kızarttı, sıkmaz biraz daha gevşek bırakırsam kakayı badisine taşırdı. 


babynap'ten denemek için 2 ürün sipariş verdim, vermez olaydım, resmen muammaya dönüştü, 13 gün geçti hala gelmedi kargo, iletişim mailleri hatalı, havale seçeneğiyle ödeme yapılsın diye verdikleri iban no hatalı, telefonla aradığımda yetkili ya firma dışında ya şehir dışında ve ne hikmetse kendisine ancak mail yoluyla ulaşılabiliyor.. ödeme yaptığıma veya siparişin alındığına dair herhangi bir bilgilendirme maili yok, kargo takibi yok, kargonun ne tutacağına dair herhangi bir bilgi yok, kimseden ses çıkmayınca acaba ödemeyi ve siparişi farketmediler mi diye banka dekontumu da mail gönderdim geçen hafta, bi de üstüne aradım dekontu gönderdim diye, hala gelen giden, arayan, bilgilendiren yok. hayatımda bu kadar acayip bir internet alışverişi daha yapmamıştım. tüm şikayetlerimi yetkiliye yazdım, buna rağmen değişen bişey yok.. çok garip, müşteri memnuniyetinin değil memnuniyetsizliğinin sınırlarını deniyorlar sanki..

emziren anneler grubunda daha önce bir anne paylaşmıştı, yine aynı siteden bebek bezi deterjanı alıp benimle aynı sorunları yaşamış, bir de üzerine gecikmiş siparişine 11 lira kargo ücreti ödemiş.. sonuçta 1 litre deterjan 33 liraya gelmiş.. bir daha hayatta alışveriş yapmam bunlardan diyordu, haklıymış..
 
valla sonuçta vardığım nokta şudur ki; başlarım babynap'a..!! 

fuzzibunz polyester, babyneo zaten faciaydı, aslan gibi kushies'lerimle devam edeceğim..

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/27/2011 17:23:00

Kaka yapınca ne yapıyorsunuz?

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/27/2011 18:14:00

melekdark kushiesten memnun musunuz ben tam fuzzibunza karar vermistim memnun kalmadiginizi gordum kushies bebeshopt 40 lira acikcasi cok pahali geldi daha uyguna bulan var mi acaba

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/27/2011 18:43:00

kushies 24 liradan bir anda 40 liraya fırladı, bebeshop pek çok şeyin fiyatında ani artışlar yaptı, bu artışlar yüzünden bir kısım müşterilerini yitirecekler sanırım. unnado vs. indirim dönemlerinde yine 24 lira civarına düşer diye tahmin ediyorum..


evet, kushies'ten genel anlamda çok memnunum, 7/24 kullanıyorum. 6 aydır tek bir hazır bez kullanmadık. benim tek sıkıntım ilk aldıklarımdan bir kısım bezimin PU tabakasının kurutma makinası yüzünden zarar görmüş olması, bendeki arçelik makinanın düşük ayarı yok, yüksek ayar da zamanla sızdırmaz tabakayı yer yer yıpratıyor. 

yesimk, kaka yapınca katı kısmı tuvalete atıp elde hafifçe çitiliyorum, sonra yine makinede yıkanıyor..

Ynt: limangoda fuzzibunz yıkanabilir bebek bezleri 22 tl.

10/31/2011 09:51:00

bende kushies kullanıyorum çok memnunum. babynap hem bezle çok sorun yasadım hem firmayala:(

<12>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İndirim fırsatları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...