Çok üzüldüm

<12345>

Ynt: Çok üzüldüm

06/02/2010 07:04:00

hahahah:)

Ynt: Çok üzüldüm

06/02/2010 08:51:00

nilberk öyle bir yemek deneyimi bizde geçirmiştik. ramazanda oruçluyuz eren tabiki masada durmuyor. eşimle dönüşümlü yemek yedik. Tabiki sinirleriniz yıpranıyor ama inanki biraz büyüdükçe dışarıda yemek yemekten zevk alıyorlar. Kenidleri oturmak istiyorlar.
o iletişim uzmanı! vatandaş tamamen duygusal:) düşünmüş.
müdaheleci tavırlara önceden çok ama çok takıyordum şimdilerde hiç cevap vermiyor kafama göre takılıyorum.,
olay1- alt komuşumuzun kızının oğluyla eren arasında 6 ay var. eren daha büyük ve bu hatun her karşılaşmamızda eren'in yaşını soruyor. ayyy benim oğan daha büyük daha kilolu bu çook küçük. Bi gün yine sordu yaşını beyinsiz bende 6 yaşında dedim kadın dumur..bi daha sormaz inşallah:)
olay 2- Eren geç konuşan tayfadan..her ortama girdiğimizde daha konuşmuyor mu doktora götürün diyen bile oldu. bende bi keresinde bağırmıştım böyle devam ederseniz beni doktora götüreceksiniz diye.
yani canım gözyaşalrına değmez BErk i en iyi sen anlar en iyi sen bakarsın. çok öpüyoruz.

Ynt: Çok üzüldüm

06/02/2010 09:08:00

Yasemin,

Şimdi Ekin ağa olduğuna gör sen ağa anası olarak sana saygım sonsuz hani bildireyim de başıma bişiy gelmesin :)))) Ayrıca Bir cümlede İjlali susturdum diye okuyunca gözyaşlarıma hakim olamıyorum bu cümleyi de okuyacakmıydım bak ağa anası olunca nasıl değişiyor herşey :P

Ynt: Çok üzüldüm

06/02/2010 18:15:00

benim hamile olduğumu öğrendiğim günden beri en çok kullandığım cümle "bişey olmaz". öz annem beni kadın doğum doktoruma şikayet etti."melike hanım bu kız bizi dinlemiyor atlıyor zıplıyor.söyleyince de "bişey olmaz" diyor.siz bi söyleseniz dedi.Canım melike hanım "e doğru söylüyor bişey olmaz" dedi konu orda kapandı.
t-shirt bastırmayı teklif ediyorum önünde "bişey olmaz" arkasında "sana  ne" yazsın.

<12345>

Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...