İzmir Bornova da Kreş!

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

08/08/2012 19:21:00

Bir arkadasımın onerisiyle kucukpark civarında butik bir anaokulunda oyun grubuna basladık .Efe Kemal cok eglendi.Sıcak bir ortam,temiz ve guleryuzluler..Bakalım izlenimlerimizi ilerki donemde daha detaylı yazarım:))
http://kidstop.com.tr/

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

07/18/2013 06:20:00

Arkadaşlar Eylülde kreşe başlayacak 3,5 yaşındaki oğlum için yaklaşık 4 aydır kreş  araştırıyorum ve 12 adet kreşle görüştüm. Aytüllün listesine genel olarak katılmakla beraber 7. sıradaki yedi iklim hiç bir ebeveynin uğramaması gereken bir yer. PARA odaklı ve samimiyetsiz bir işletme olup bana göre tek amacı burjuva yetiştirmek. Çok üstünde durup çok görüşmeler yaptığım bir okul olduğu için yazıyorum bunları. Her seferinde bizi kapılara kadar uğurlayıp en sonunda hadsizce aprofesyonel bir şekilde yaptığı sembolik indirimi de geri alıp bize bir mail gönderen kurum(!). Hiç düşünmeyin. ÜZÜLÜRSÜNÜZ!!!

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

07/23/2013 12:44:00

bizim okul deneyimimiz gecen sene kısa surdu,oglumuzun isteğiyle tekrar okul araştırmalarına başladık, evka 3 te  olanlar için Amerikan kültür derneğinin bir kres ve oyun gurubu var düşünebilirler. Çocuğu giden dostllar memnun,aynı zamanda ortaklarından Elvan hanımı kişisel olarakta tanıyorum kendisininde iki küçük çocuğu var,gayet dürüst biridir. Tercihler arasında olabilir. Bu arada bir eğitimcinin önerisiyle merkez anaokullarını araştırıyorum, bornova merkezanaokulu hakkında bilgisi olan varmı?

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

07/29/2013 07:01:00

Ediluj;

Bornova Merkez Anaokulu'nun düşünülebilecek bir yer olduğunu Devlette rehber öğr. olarak çalışan bir arkadaşımdan duydum. Artı KPSS ile atanmış öğretmenlerin devlette yer alıyor olması ve biraz daha MEB in kuralları çerçevesinde gidiyor olması profesyonellik kokuyor. Bir dene derim.

 

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

07/29/2013 07:03:00

Bornova merkez iyidir bakin. Sert, ozel bakiyorsun diye orayi tavsiye etmek hic aklima gelmedi.

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

07/29/2013 09:43:00

Bornova Manavkuyuda Park anaokulunun methini duyuyorum, okul müdürü yakın arkadaşım, kendim referans olurum, ayrıca bu arkadaşımdan merkez anaokuluyla ilgili şu bilgiyi duydum, bir anne olarak paylaşmadan edemeyeceğim..Geçtiğimiz yıllarda okuldan çıkış saatinde bir öğrenci kaşla göz arasında okul kapısından dışarı çıkmış ve araba çarpmış vefat etmiş, okulun tüm kadrosu bu olaydan sonra yenilenmiş ve ilgililer hakkında dava hala sürüyormuş..

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

08/13/2013 08:48:00

Merhaba,

Ben de Manavkuyu'daki  park anaokulunu kendi deneyimime dayanarak tavsiye etmiyorum. Son derece hevesle okuluna başlayan kızım, yemek konusundaki ısrarcı tutumları ve mutfakta bırakma, sınıfına çıkamama gibi cezai yöntemleri yüzünden büyük problemler yaşadı. Hala okulun önünden bile geçerken rahatsız oluyor.

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

09/20/2013 11:26:00

merkez anaokuluna baktım,ama hem seneye yaşımız tutuyor,bezsiz alıyorlar,birde kayıtlar mayıs haziran başında doluyormuş.Ben ege üniversite karşısındaege vakfının desteklediği çamlık anaokuluna başladık,etrafı çevirdiklerinden yol gürültüsü veya egzoz kokusu gelmedi.bahaçesi geniş,şuan alışma dönemindeyiz..bakalm..fiyat yarımgun 580,dediler.bakalım nasıl gidecek..

Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

04/29/2014 19:15:00

Dea Dia Garden Öneririm Bayraklı Adliyesinde...Sahibi Sahide hanım çok ilgili ayrıca..


Ynt: İzmir Bornova da Kreş!

05/23/2014 04:41:00

yorumlarınız bizim içinde yol gesterici oldu..:)

biz şuanda gülce anaokuluna gidiyoruz.Azra 2,5 yaşında başladı  ve sabahları gitmek istemiyor ama servise binince susuyor...

acaba okulu mu sevmedi diye düşündüm bir kaç kez izledim hatta ama okulda çok mutlu ...

okulu değiştirsek faydası olurmu diye düşünmeye başladık...

fatoş nurcan abla ve parlak ufuklarla görüşmek istiyorum.Fiyatları ve eğitim içeriği nasıl bilgisi olan varmı?


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
İzmir Okul Öncesi Kurumları

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...