Muzipo Kids-Kozyatagi

12/01/2012 07:55:00

Türkiye’nin ilk çocuk hareket üssü olan Muzipo Kids “2-12 yaş aralığındaki her gelir seviyesinden çocuğun hareket edebileceği alanlar oluşturmak ve toplumda erken yaşta egzersiz ve oyunun önemi ile ilgili farkındalık yaratmak” misyonu ile hizmet vermeye başladı. Hareket eğitimi ile fiziksel gelişime katkıda bulunmanın yanı sıra çocukların yaratıcılıklarını arttırıcı oyun ve atölye çalışmaları ile de hem eğlendirmeyi, hem de her açıdan gelişimlerini sağlamayı hedefleyen Muzipo Kids, bugüne kadar sadece üst gelir seviyesi ailelere sunulan bu hizmeti, her çocuğun yaşamasına imkân sağlamak amacıyla, çok ekonomik fiyatlara sunuyor.

www.facebook.com/muzipokozyatagi

 

Ynt: Muzipo Kids-Kozyatagi

01/23/2013 10:19:00

2-3 yaş arası çocuklara oyun grupları; max. 5 kişi olacak şekilde kendi aydaşlarıyla gruplar oluşturup atölye çalışmaları yapıyoruz, eğlenceli matematik çalışıyoruz, masal ve eğitici drama etklinleri yapıyoruz.

3-12 yaş arası çocuklara hareket eğitimi; Denge, tırmanma, sıçrama, koordinasyon ve duruş başlıklarında aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyeliklerle hem eğleniyoruz, hem çocukların gelişimine katkıda bulunuyoruz.

http://www.facebook.com/home.php#!/muzipokozyatagi

Ynt: Muzipo Kids-Kozyatagi

01/23/2013 10:25:00

Sömestr Programı

Şimdi de sömestr programımızla dilerseniz tam gün, dilerseniz sabah veya öğlen programlarımızla çocuklarımızın en verimli ve eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çocuklar Muzipo adasında hem eğlenecek,hem matematik ingilizce çalışacaklar, hemde hareket ediyor olacaklar.

Sömestr programınızla ilgili ayrıntılı bilgi için 0 216 363 26 82 nolu telefondan bizleri arayabilirsiniz.


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Gelişime katkıda bulunacak aktiviteler..

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...