Yaşamkente gelebilecek yardımcı arıyorum

01/05/2012 09:32:00

Ben Uras'la ilgilenirken, birinin de evle ilgilenmesi gerekiyor sanırım. Ben yetişemiyorum, yardımcı arıyorum. Çalışmaya başladığım zaman da Uras'ı emanet edebileceğim, güvenilir biri olsa süper olur. Duyan bilen var mı? Yönlendirebileceğiniz birileri varsa bilgilerini verir misiniz?

Ynt: Yaşamkente gelebilecek yardımcı arıyorum

02/03/2012 12:31:00

selam.bana gelen yardımcı var.3 yarımgün geliyor ev işlerine yardım ediyor.ev işi, temizlik, ütü, yemek , bebeğe yardım vs.ama ben martta tam zamanlı bakıcıya geçiyorum kendisi boşa çıkacak.ilk ona önerdim ama ben hergün bebek bakamam dedi maalesef ayrılıyoruz.kendisi temizlikçi değil.teyzemin arkadaşı öğretmen emeklisi.maddi problemleri yüzünden çalışmak zorunda.ben referans olurum.çok çalışkan, güvenilir, eğitimli bir insan.ona iş bulmak da istiyorum.1 dakika boş durmuyor hele de evdeysen işini çok güzel görür.ilkerde yaşıyor.ilgilenirsen bana özelden msj at detayları konuşuruz..


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Ankara Nurturia Üyeleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...