Yenidogan bakimi

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 10:48:00

kızlar merhaba biz de gaz sancımızdan uyumuyoruz bazen..uyusa bile uykusundan uyanıyo yavrum

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 10:51:00

çörek otlu zaytinyağı karışımından içiriyorum bir çay kaşığı..bu gün çok iğrendi çıkardı ilk çay kaşığını ama ikincisini silah zoruyla verdim neredeyse..içmezse biliyorum rahatlamayacak..sonra da memeyi dayadım ağzına ki miğde bulantısı biraz geçsin..bereket biraz rahatladı da ben de  rahat bir nefes aldım..ilk zamanlarımda o ağlıyodu ben de ağlıyodum üzüntümden ama bereket bu aralar iyiyiz..allaha şükür..

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 10:58:00

kimse yok muuuuuuuuuuuu... ilber uyudu ben de fırsatını bulup kaçtımm:))) spinal sezeryan oldum  be de arkadaşlar ve çok memnun kaldım ..hamile olan tüm arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum şimdi..korkulacak tasalanacak inanın hiç bişey yok güle oynaya ameliyata girip güle oynaya çıkıyosunuz..benimki öyle oldu..anestezi uzmanımla sohbet ederken ilber geldi zaten ..sonrası zaten çabucak geçti..ameliyattan çıkışım da harikaydı..annem ameliyathane kapısında hıçkıra hıçkıra ağlıyodu beni gördüğünde bense gülüyorum anneme kızıyorum ne ağlıyosun diye ben gayet iyiyim diyorum..kadın beni meğersem bu kadar iyi beklemiyomuş..sonra anlatıyo tüm bunları..ablam genel narkozla sezeryan olmuştu bi on yıl önce narkozdan uyanması çok zor olmuştu ve daha sonra da ğrısı çok oldu annecim de o kadar kötü bekliyo beni anlayın siz...ilk gün zaten iki satte bir ağrı kesici yapılıyo hiçbişey duymuyosunuz..sadece beni ilk kez ayağa kaldırdıklarında biraz fena oldum ..haliyle biraz dikişleri hissediyosunuz ama alışyosunuz hatta yatmaktan sıkılıp tuvalete gitmek istiyosunuz sonra..sonda işine gelince spinalde bana sonda takmadılar arkadaşlar..ameliyattan bir gün önce zaten bişey yiyip içmediğiniz için gerek görmüyolar..ama her yerde aynı değil bildiğim kadarıyla..

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 11:06:00

ayy inşallah canım dediğin gibi olur ..bilmiyorum ki şimdi belli edecek ilerleyen zamanlarda kendini..inşallah çabucak atlatırız..ağlamalarına dayanamıyom bazen:(((

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 11:23:00

Evet adacayli markaya takilma..bisiy olmaz:)eve gecince bakarim markasina

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 11:27:00

Sonda sadece genel anestezide takiliyor bebege narkoz gecmrsin diye..digerlerinde yok ...AMA bnm cigliklarim yuzunden takamadilar..

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 18:03:00

birden konuyu değiştirmiş oluyorum arkadaşlar ama beni en iyi anlayabilecek insanlar grubusunuz sanırım şu sıralar. sizlerde de neredeyse gün boyu süren huzursuzluk, hiç geçmeyecek gibi görünen mutsuzluk hali var mı? haftalardır çok neşeli olamadım sanki ben hiç.. bitmişim gibi hissediyorum kendimi zaman zaman.. eşime tavır yapıp duruyorum, beni daha az seviyormuş gibi hissediyorum, o beni aldatacak olsa ne yaparım diye düşünüp, şurada yaşarız oğlumla, oğlumla şöyle bi yaşamımız olur diye düşünürken buluyorum kendimi :( ne yapmalıyım ki ben?

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 18:54:00

......

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 20:01:00

ben de bu telefon konusundan sonra paranoyaklaşmaya başladım zaten. eşimi de bir arkadaşı hemen hemen her gün arayıp birşeyler soruyor. normalde belki de üstünde bile durmazdım ama şimdi nasıl sinirim bozuluyor.
bu tavırlarımı eminim çok itici buluyordur eşim. ne yapacağımı şaşırdım ben ya..

Ynt: Yenidogan bakimi

04/23/2011 20:09:00

kızlarrrrrrrrrr :(
ben daha doğurmadan loğusa sendromu yaşıyorum sanırım
2 gün önce eşimin telefonunda bir mesaj gördüm. kafamda ne senaryolar yazdım neler.o uyurken numarayı aradım bir erkek çıktı buna rağman kuruyorumda kuruyorum. eşim anlam veremiyor küslüğüme ne oldu biri seni üzdü mü birşey mi söylediler diyor garibim. en sonunda ağlama kriziyle böğürdüm resmen mesaj gördüm diye. hemen yanımda aradı hoparlörü açtı iş arkadaşıymış kız arkadaşı yerine eşime göndermiş mesajı bizimkide üstünde durmamış.

nolcak bizim bu halimiz :( Allah yardımcımız olsun!


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
2011 Ilkbahar Bebekleri

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...