Kayınvalide sorunsalı

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 12:47:00

Ben de kayınpedere kılımdır ama hem de çok fena.Elime geçse bi kaşık suda işini görürüm!!

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 12:49:00

başakçım süpersin seeenn!!!bi evlendikdik o gün nefret ettim kendisinden!!iş var mı kv orda yok.bende bide görümce var dostlar başına.zaten sürekli birbirlerini gaza getirdikleri için hiç anlaşamadık.

SE-VE-Mİ-YO-RUMMMMMMMMMM

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 12:50:00

 

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 12:51:00

Bazen ben mi hata yapıyorum acaba diye düşünüyorum Talya'nın bakımıyla ilgilenmesine fırsat mı vermedim.Ya da yaptıkları -yapmak istedikleri- şeyleri benim onaylamayacağımı düşündüğü için mi bu kadar umarsız davranıyor????

Sorun sevgi ise Talya yı sevdiğine hiç şüphem yok  yapı olarak da çok mıncık mıncık sevgisini gösterebilen bir kadın da değildir zaten....evet ben kızı gibi sonsuz bir güvenle çocuğumu emanet de edemedim.Ama kimselere emanet edemedim ki buna kendi annem de dahil ona etmedim diye sorun çıksın.Belki  kızının çocuğuna bakarken ki rahatlığı yakalayamayacağını düşündü????
yoksa kimsenin minicik bir bebeğe( ki birde kendi kanı canı) bu kadar umarsız davranamaz....

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 13:21:00

Kayınvalide ile iyi olanlar Kayınpederle kötü mü oluyor :=)) Batuhanınannesi+1

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 14:00:00

Blogcu annede Ayça'nın yazisina yazdığım cevap:

Ayça benim annem de bana göre bir melek. Yengem için ne kadar şanslı, benim de kayınvalidem böyle olsaydı diyorum ama gel görki acaba yengem kayınvalidesi hakkında ne düşünüyordur? Sonuç olarak kayınvalideler ağızlarıyla kuş tutsalar olmuyor. Napalım dünya böyle :)

Yazan: Kayınvalidesi ve kayınpadariyle torunlarıyla vakit geçirirler ümidiyle tatile gitmiş, bütün tatil boyunca sabahtan akşama kadar şezlongda malak gibi yatmalarını, höpür höpür yemek yemelerini seyretmiş, torunlarıyla 6 günde toplasan yarim saat vakit geçirmeye tenezzül etmelerine dayanamamış ve 6. günün sonunda daa fazla kendini tutamayarak kayınvalidesine böğürmüş gelin :)

- Şimdilerde 40 yılda bir görüşüyoruz. Elimden gelse asla görüşmem. Hiç eksikliğini de duymam. Tek üzüldüğüm konu eşimle arada tartışsak ben dönüp dolaşıp konuyu onun ailesine getiriyorum elimde olmadan. Bazen korkmuyor değilim Allah'ta bana cadaloz bir gelin verir diye. Ki KV'mi kayinvalidesi çok üzmüş zamanında ama yine de toruruna o kadar mesafeli ki.

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 14:40:00

2006 yılında evlendim..eşimle evlendiğimde 22 yaşındaydım.kaynım nerdeyse annemle yaşıt. arada fazlaca yaş farkı var kv ile .bugüne kadar hiç bir problem yaşamadık. saygı ve sevgi çerçevesi içindeydik yıllardır. lohusa dönemimde yanımda bulunucak . fazlaca tedirginim lohusalık döneminde kalbini kıracak bir hareket yapacağım diye..sonuçta eşimin annesi..olur ya yaşlı insan alınır gücenir...o yüzden sabırlı olmam gerektiğini kendime söyleyip duruyorum. bugüne kadar bir sorun yaşamadık bundan sonrada böyle bir sorunla karşılaşmayız umarım...

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 15:10:00

bende KV konusunda

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 15:10:00

bende KV konusunda şanslı

Ynt: Kayınvalide sorunsalı

08/02/2010 15:16:00

bende kv konusunda sanşlı gillerdenim.aynen ikiçocukannesi gibi düşünüyorum bu konuda.anne-kız ilişkisine de inanmıyorum.o benim kayınvaliden bende onun geliniyim.özenli bir kayınvalide-gelin ilişkisi taraftarıyım.baştan beri bana karşı çok ilgili ve özenli.bende onu çok severim ve kırmamaya özen gösteririm.daha 10 gün önce evine döndü tam 10 ay çınara balkmamk için bizde kaldı.haklkını yiyemem aylarca elimi işe sürmedim.aklım evde kalmadan rahatca dışarıya çıktım.tabiki bende zaman zaman ne der ne düşünür diye evhamlandım ama  oda normal bence.ama birbirimize kırıcı yada geri dönüşü olmayan şeyler söylemedik hiç.dahası ben daha en ufak bir ima bile duymadım.hakkı çoktur bende de çınardada


Cevabın:


Tartışmaya katılmak için giriş yap. Kayıtlı değilsen, bize katıl ve çocuklu hayatını kolaylaştır. Nurturia hakkında daha fazla bilgi için tıkla
Dert Ortağım Benim

Tamamen Ücretsiz

Kaydol Tecrübeli anne ve babalardan yardım al. Sen de yardım et. Anı defteri, fotoğraf albümü, sorular, gruplar...